2737
2734
عنوان

تغییرات طعم شیر

37 بازدید | 4 پست

سلام 

دخترم ۴۴ روزشه چن روزی مسافرت بودیم خونه اقوام تو روستا اونجا خیلی خوب میخوابید شبا میخوابیدتا صبح روزام بعد از  طهر عالی بود وسطاشم چرت میزد فقط هر دوسه ساعت بیدار میشد شیر میخورد و خواب حالا از دیروز ک اومدیم خونمون مدام جیغ میزنه میپره از خواب جیغای بنفش میکشه سینمو نمیگیره یا میگیره ول میکنه باز میگیره ول میکنه جیغ میزنه دیروز نهار حواسم نبود پیاز خوردم نکنه طعم شیرم عوض شده ؟اگه عوض شده چن مدت طول میکشه از بین بره طعم بدش؟بدوشم بریزم دور درست میشه؟ من میگم شاید رفلاکس داره چون میخوابونمش میپره از خواب کمرشو بلند میکنه خرخر هم میکنه گریه کردنی دماغشم خشک میشه کلافه شدم دیگه هی بدنشو میکشه اخرشم گریه و جیغ ب زور  ارومش میکنم کسی میتونه کمکم کنه؟؟لطفا

شاید نفخ داره نینی 

احتمال رفلاکس پنهانم هست اگه بالا نمیاره 

دختر منم رفلاکس داشت بالا میاورد زیاد خیلی خوابش بد بود 

من تجربه خودمو میگم سعی کن خودتو پرهیز ندی به چیزی چون نینی باید معده اش با طعم غذاها آشنا شه 

فقط سعی کن نفاخ نخوری 

یه چند روزم شیرو بستنی نخور ببین بهتر میشه یا نه 

شاید نفخ داره نینی  احتمال رفلاکس پنهانم هست اگه بالا نمیاره  دختر منم رفلاکس داشت بالا ...

بردمش دکتر گف رفلاکس داره قدش خوب جلو رفته وزنش  نه  گف شیرت کیفیت نداره شیر کمکی ببلاک arداد امیدوارم بخوره چون دفع پیش شیر خشکو نخورد ممنون گلم بابت راهنماییت شربت آدی ژل و یه قطره هم داد برا رفلاکسش گف خفیفه زیاد نیس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بردمش دکتر گف رفلاکس داره قدش خوب جلو رفته وزنش  نه  گف شیرت کیفیت نداره شیر کمکی ببلاک ar ...

دختر منم بهش دکتر داد ببلاک رو ولی نخورد اصلا طعمش خیلی بده 

با نان یا ی شیر خشک خوشمزه قاطی کن اگ نمیخوره

2728
دختر منم بهش دکتر داد ببلاک رو ولی نخورد اصلا طعمش خیلی بده  با نان یا ی شیر خشک خوشمزه قاطی ک ...

ممنون خوردش ولی یبوس شده بچم میگن نبات شکمشو کار میندازه میخام  بدمش ببینم چی میشه روزی چنبار با روغن زیتون شکمشو ماساژ میدم ولی هیچی ب هیچی