2733
2734
عنوان

یه سوال راجب نمازهای قضا

77 بازدید | 8 پست

خانوما من تازه چن وقته شروع کردم نمازخوندن

میخوام از۹سالگی ک نمازخوندن واسم واجب شده قضاشوبجابیارم

میتونم پول بدم نائب بگیرم این چندسالی ک نخوندم بخونه یااینک قبول نیس حتمابایدخودم بخونم.

چون تازه شروع کردم سختم میشع قضاهای گذشتموبخونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یکی دوسال نماز نمیخوندم بعد شروع کردم ب خوندن 

ولی قضای اون دوسالو ب جا نیاوردم 

ب خودم گفتم من از بی نمازی توبه کردم و با جون و دل دارم الان نمازامو مبخونم وقتی خدا میبینه من توبه ام واقعیه پس اون دوسالو بهم میبخشه🤭

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2728

تا جایی ک در توانته خودت بخون جایی هم ک نتونستی خدا میبخشه فقط نمازو سر وقت بخون وکاری نکن از نماز زده بشی

انسان خوبی باش ولی وقتت رو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂️الهی یهویی همونی بشه ک دلتون❤میخواد 

سلام من مطمئنم باید خودتون قضاشوبجابیارید .تبریک میگم .فقط زیاد به خودت فشار نیار .هرروز قضای یک روز رو بخون .خیلی التماس دعا

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲

سوال منم هست منم چندین سال نماز قضا دارم ولی اینکه پول بدیم کسی دیگه بخونه با منطقم جور در نمیاد چه خاصیتی داره؟بنظرم همینکه شروع کردیم خدا گذشته رو میبخشه و از همینجا همه چی برامون شروع میشه ببخشش خدا بی انتهاست مهم دل ادمه که به یاد خدا باشه و اینکه نمازهاتو از ته دل و با تمرکز و توجه بخونی .بعدش تعقیبات نماز هم بخون مثل تسبیحات حضرت فاطمه

۲۰سالمه تازه دوساله میخونم.

قبلنا‌میخوندم ن مداوم‌مثلا یک هفته میخوندم دیگ ادامه‌نمیدادم واسه سال بعدیا ماه بعد ولی الان ک اهمیت‌نمازومیدونم میخوام بخونم.پس بااین‌حساب‌از۹سالگی تا۱۸سالگی من نخوندم

2738
۲۰سالمه تازه دوساله میخونم. قبلنا‌میخوندم ن مداوم‌مثلا یک هفته میخوندم دیگ ادامه‌نمیدادم واسه سال ب ...

اشکالی نداره تنها کاری که باید بکنی اینکه نمازاتو سر وقت و با توجه بخونی فعلا کاری به گذشته نداشته باش همین که شروع کردی یعنی خیلی پیش خدا عزیزی و حتما میبخشه .بعدا سعی کن هرروز چند رکعت نمازهای قضا رو بخونی .