2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پشتم میسوخت... قفسه سینم تیر میکشید ....دست و پام آتیش بود‌‌..شکمم بزرگ شده بود ...و در آخر بیحال افتادم وسط خونه بردنم دکتر گفت ورم معده و اسید معده عصبی دارم

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   

من همش حالت تهوع داشتم. عین حامله ها با بوی غذا اوق میزدم. درد شدید می‌گرفت. یکم غذام دیر میشد وحشتناک درد داشتم . آخرش به خونریزی از مقعد افتادم. کلی آندوسکوپی و کولونوسکوپی گفتن زخم معده خفیف ولی ورم معده شدید.

کلی قرص دادن اصلا خوب نشدم یکی بهم گفت عسل آویشن اصل بخر ‌ . ناشتا ی قاشق بخور. اون خوردم ناگهان تمام دردام تموم شد

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738

ورم معده ب خاطر اسید بالای معده س ک دیواره معده رو ضخیم میکنه

احساس پری معده داری مخصوصا بعد خوردن غذاش

انگاری ی چیزی سر دلت گیر کرده مثل تخم مرغ

بعد غذا ک دراز میکشی احساس میکنی داره میاد سمت گلوت

من اینجوری بودم

چجوری خوب شدی؟درد کتف داشتی؟علایمت چی بود؟

من باردار بودم....غذا نمیتونستم زیاد بخورم.بالا میوردم شدید....با اینکه ماه های اخر بودم...بعضی موقع کتفم درد شدید میگرفت بعد میومد ب معدم بعد ب شکمم.دردش ب حدی شدید بود ک حتما باید بیمارستان میرفتم.از درد واقعا میپیچیدم ب خودم‌.معده درد خیلی شدید داشتم دوتا سه تا قرص رانیتیدین میخوردم ولی فایده نداشت

تیکر تولدم.......لطفا برای خوب شدن زندگیم یک صلوات بفرستین :)
2706