2752
2734
عنوان

قرص نکسیوم و شربت موتیلیوم

572 بازدید | 20 پست

سلام.

دوستان من چندتا از تاپیکها رو خوندم خیلیا دنبال قرص نکسیوم و موتیلیوم بودن که پیدا نکردن بخرن. 

و خیلها هم از این موضوع سواستفاده میکنن و قیمتهای گزاف میدن. من ساکن کرج هستم. دختر خودمم رفلاکس داره و این داروها رو میخوره. شهرستانیهای عزیز که نمیتونن پیدا کنن و دسترسی ندارن بخوان براشون میخرم و ارسال میکنم. البته هزینه ارسال و دارو با خودشونه.  

دلال و سودجو هم نیستم. بخاطر بچه هاست. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زهرایی جان من منتظرتم عزیزم _ بچم خیلی بیقراری میکنه _ مبشه محبت کنی زودتر شماره رو بدی؟

سلام.داروخانه دکتر . گوهردشت بلوار رستاخیز. بین خیابان 9و10 غربی
02634422850

سلام.داروخانه دکتر . گوهردشت بلوار رستاخیز. بین خیابان 9و10 غربی 02634422850

سلام عزیزم پسر من ۳ ماهه شیر نمیخوره اصلا لب نمیزنه بادقطرهوچکون شیرش میدم و شیشه شیر هم نمیخوره دقیقا از واکسن ۲ ماهگی من خیلی دادو دادم براش اثر نکرده فقط نکسیوم مونده اثر میکنه براس؟میشه اسم دادوخونه رو بگی بهم منم کرج هستم

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
سلام عزیزم پسر من ۳ ماهه شیر نمیخوره اصلا لب نمیزنه بادقطرهوچکون شیرش میدم و شیشه شیر هم نمیخوره دقی ...

سلام عزیزم.داروخانه دکتر فریدونی. فقط بهشون بگو که بچه ات مریض دکتر مژگان صباغیان هستش

سلام عزیزم پسر من ۳ ماهه شیر نمیخوره اصلا لب نمیزنه بادقطرهوچکون شیرش میدم و شیشه شیر هم نمیخوره دقی ...

اگه تونستی امپرازول رو امتحان کن. زودتر از نکسیوم جواب میده. 

اگه تونستی امپرازول رو امتحان کن. زودتر از نکسیوم جواب میده. 

جواب نداد عزیزم دیروز بردمش پیش خانوم دکتر ولی کاش نمیبردم نا انصاف جواب یوالامو نداد فقط اندازه ۵۰۰ هزار تومن برا دارو نوشت مسرمم بالا نمیاورد از دیروز ۱ ریزززز بالا میاره

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
جواب نداد عزیزم دیروز بردمش پیش خانوم دکتر ولی کاش نمیبردم نا انصاف جواب یوالامو نداد فقط اندازه ۵۰۰ ...

چندوقتشه پسرت؟؟؟ 

و اینکه من یه بسته نکسیوم دارم .اگه گیر نیاوردی بگو برات میفرستم.یا اینکه خودت بیا بگیر ازم.

ناراحت هم نباش .درست میشه. 

بابت رفلاکس به دختر من موتیلیوم و نکسیوم داده بودن. روزی یبار نکسیوم.و دوبار موتیلیوم. 

چندوقتشه پسرت؟؟؟  و اینکه من یه بسته نکسیوم دارم .اگه گیر نیاوردی بگو برات میفرستم.یا اینکه خو ...

مرسی عزیزم پیدا کردم ۵ ماهشه فقط خیلی بالا میاره ۳ روزه هرپی میدم بالا میاره.آبدشده بچم اینطور نبود رفلاکسش پنهان بود

2706