2733
2734

خانوما دختر من تیلی گوشی دوس داره بیچارم کرده حالا به زور محدودش کردم ولی بازم بااین حال موقع خوابش باید بهش بدم اونم باآهنگای ساسی اصن دوس ندارم این آهنگارو گوش بده الان همه آهنگامو حذف کردم راه چاره بدین

داستان بگو موقع خواب یا خودت یه ترانه بخون بخوابه 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من رو دو تا دستای دخترم با خودکار آدمک کشیدم و واسش همش شعر چشم چشم دو ابرو رو می خونم وقتایی که کاری نداره دستاشو میاره، و به من گیر میده چشم چشم دو ابرو بخونیم 

وزن اولیه ۶۹.۸۰۰ وزن فعلی ۶۴ وزن هدف ۵۸☺قد ۱۶۵ تاریخ شروع ۴.۱۰.۹۹
2738

همین الان دخترم داره جیغ میزنه و گریه میکنه شوهرم عادتش داده به گوشی الان گریه میکنه گوشی مال منه بدینش

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
من اصن نمیخام دسش گوشی بگیره

خب حتما خودت تو روز زیاد گوشی دست میگیری اونم از تو تقلید میکنه خودت گوشی دست نگیر اونم نمی گیره 

من آهنگ ها رو رو فلش ریختم با تی وی اجرا می کنه 

وزن اولیه ۶۹.۸۰۰ وزن فعلی ۶۴ وزن هدف ۵۸☺قد ۱۶۵ تاریخ شروع ۴.۱۰.۹۹
واسش لالایی میخونم قبول نمیکنه باید دستش گوشی باشه امشبم نیم ساعت گریه کرد مجبور شدم دوباره بدم

از اول نباید گوشی میدادی دستش الانم ترکش بده سخته ولی تحمل کن هم برا چشاش ضرر داره هم بچه تو این سن باید بازی کنه همه چیو کنکاش کنه کشف کنه نه با گوشی مشغول شه

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
اصلا به بچه دوساله گوشی ندین اگه میخواین از سرش بیفته تا وقتی بیداره گوشی دستتون نگیرید که ببینه و ب ...

من که تو سوراخ موش قایم میکنم والااا😂😂😂 ولی میگم که وقت خواب میگه اوشیی😭😭