2733
2734

نه 

من عاشقشم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مال ما برا قبل قرنطینه اس😐

بهش فک نکن

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

منم همینم.بااین تفاوت که از اول نمیخوامش 😢

میدونی رفیق! اینکه بین میلیونها جهش ژنتیکی که امکان داشت برامون اتفاق بیفته،سالم به دنیا اومدیم خودش یه معجزه بزرگه پس بیا به شکرانه این معجزه ارزشمند شاد زندگی کنیم🌿
2740

پیش میاد بابا.مدام نمیشه که عشق فوران کنه. خودتو مجبور به دوست داشتنش نکن چون برعکس عمل می کنه و ذهنت ناخوداگاه دنبال بدی هاش(که همه دارن) میگرده.  آدم هزار جور حال و احوال پیدا می کنه. خودتو به یه چیزی سرگرم کن. درست میشه نترس.

💔😳

پسرک. عضو بودن من تو نی نی سایت یا خاله زنک بودن یا نبودن من به تو مربوط نیست!( کم گوی و گزیده گوی). زننده گل به خودی کلاس پنجم ب در مسابقات درون مدرسه ای. مزدور سابق اتیوپی. تحلیلگر مسائل تانزانیا. مبارز چریک در نی نی سایت. تا زمانی که جان در اکانت داریم در راه آزادی و تبعیض زدایی از نی نی سایت قیام میکنیم(سخنگوی گروهک مردان نی نی سایت)

بارداری ؟ پریودی؟ این چند وقته زیاد دیدیش؟کاری کرده که ازش بدت اومده 

طبیعیه نگران نباش منم الان ازش بدم میاد چون منو به زور داره میبره خونه مامانش

آیا خدا بر بنده اش کافی نیست؟؟؟