2752
2734
یعد از ٨ سال زندگی و دعواهای دائمی و فرسایشی به جایی رسیدم که میخوام حق طلاق و حضانت بچه مو ازش بگیرم گفتم به این شرط برمیگردم اونم قبول کرده
برای اینکار چه مدارکی باید ببرم شاهدم میخواد؟ چون اگه ناقص بریم میترسم دوباره جا بزنه کمکم کنین خواهشا
برو دقیق از دفتر خونه نزدیک خونتون بپرس

در ضمن حضانت نامه وجهه قانونی نداره

ولی حق طلاق رو بصورت وکالت بلاعزل باید به شما بده

قبول نکن که وارد عقد نامه بشه که لازمه اجرائی نداره

فقط . فقط ...وکالت بلاعزل
:(
نیوشی جان درست میگن. من هر دو شو موقع عقدم می خواستم بگیرم.
حضانت که گفتن وجه قانونی نداره.
حق طلاق هم تو عقد نامه ننوشت. گفت سندیت نداره. رفتیم دفتر خونه وکالت بلا عزل بهم داد که با هر نوع طلاقی هر مقدار مهریه ای بتونم خودمو مطعلقه کنم.
مدارک هم عقد نامه و شناسنامه هامون و کارت ملی هامون و بردیم اما بازم حتما بپرس از دفتر خونه.
سه تا سخه هم می نویسن. یکی به خودت میدن. یکی به محضری که ازدواج کردی یکی هم برای خودشون نگه می دارن.
انسانهای ضعیف انتقام میگیرند، انسانهای قوی می بخشند اما انسانهای باهوشند که نادیده می گیرند.
2731
یلدا شوهرت چجوری قبول کرد حق طلاقو بهت بده مردا شاکی میشن
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
تو فامیل ما رسم شده. همه دخترامون حق طلاق و حتما میگیرن. اگه نمی داد اصلا بابام اینا قبول نمی کردن. واسه همین بهش بر نخورد شاید چون دید رسمه همه دارن و اینکه خوب چند سال همو دوست داشتیم یک سال هم نامزد بودیم نمی تونست دل بکنه.
انسانهای ضعیف انتقام میگیرند، انسانهای قوی می بخشند اما انسانهای باهوشند که نادیده می گیرند.
اره عزیزم تا جایی که می دونم .سال 90 عقد کردیم. گفتن تو عقد نامه قید بشه هیچ فایده ای نداره. بازم باید بری دادگاه بدویی. اما دفتر خونه ای باشه. صبحش بیای محضری که ازدواج کردی باید بیاد با مهریه طلاقت بده وگرنه جلب میشه.
بگرد ببین محضرت کجا رفته. یه شماره تلفنی هست. از 118 بپرس اطلاعات همه محضر ها رو داره. ما محضر داره مامان و بابام فوت شده برای کاری مدارک عقدشون و می خواستیم. با پرس و جو متوجه شدیم کل اطلاعات منتقل شده به یک محضر تو کرج.
فرستادن یه محضر دیگه، دفتر عقد از بین نمی ره .
مامان پارسا عزیز ضمن دعوت از شما به خونسردی و آرامش چون شما الان فرزند مشترک دارید می توانید حضانت را بگیرید نیازی نیست به دفتر خانه ای که عقد کردید رجوع کنید فقط به یک دفتر اسناد رسمی مراجعه کنید و وکالت طلاق بلا عزل بگیرید با حق حضانت ویک اقرارنامه در مورد حضانت و حتما در وکالت نامه این مطالب درج شود : حق تجدید نظر خواهی با حق سلب حق تجدید نظرخواهی و حق بذل و قبول بذل و حق اجرای صیغه ی گلاق و ثبت واقعه ی طلاق در کلیه ی دفتر خانه ها و ارجاع دعوا به داوری و تعیین داور و صلح و سازش و ......
2706