2752
2734
عنوان

چرا انقد حذف تاپیک سخته😤

76 بازدید | 15 پست

خب یه قابلیتی بذارین که خود کاربر هروقت خواست حذف کنه دیگه!!! هفت خان رستمو باید رد کنیم تازه بعدشم کللیییی تبصره میارنو حذف نمیشهههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا بخاطر همین  چیزاس ک نمیشه تاپیک زد خیلی وقتها

حرفها دردل مانده  

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2731
اره واقعا بخاطر همین  چیزاس ک نمیشه تاپیک زد خیلی وقتها حرفها دردل مانده    

منم خیلی تاپیکا رو نمیزنم ک نمونه شناسایی نشممم خب جوری بشه ک چندساعتی گپ بزنیم بعد بحذفیم دیگههه

منم خیلی تاپیکا رو نمیزنم ک نمونه شناسایی نشممم خب جوری بشه ک چندساعتی گپ بزنیم بعد بحذفیم دیگههه

اره اگه اینطوری بود خیییلی بهتر بود .آدم گاهی دلش میخواد حرف بزنه بعدش پاک کنه بعدتموم شدن بحث  اینطوری هی باید دست به دامان همدیگه شد  

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
اره اگه اینطوری بود خیییلی بهتر بود .آدم گاهی دلش میخواد حرف بزنه بعدش پاک کنه بعدتموم شدن بحث   ...

دقیقا چند روزه دارم سرچ میکنم لینک میدم نی نی یار تگ میکنم اما نمیشه ک نمیشه!

دقیقا چند روزه دارم سرچ میکنم لینک میدم نی نی یار تگ میکنم اما نمیشه ک نمیشه!

فقط همینش بده  واینکه میره توگوگل 

اوه اونو ک نگو😂😂 هر چی سرچ میکنمم ماشاالله تو نی نی سایت جامع و کامل راجع بهش حرف زده شده 

اره ه ه ه دقییقاا     

حتی عکسم بود ازصفحه چت گروها اسمو همه چی

واسه همین عکس خودشخص گذاشته نشه بهتره 

ادم شناسایی میشه ب کل دنیا