2737
2739

بچه ها دیگه واقعا خسته شدم از رفتاراش از بی توجهی هاش از سرد بودناش  واقعا بریدم الان یه ماهه قهریم نیومده سمت من چکار کنم به نظرتون ؟؟ 

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
چرااونوقت؟

دلیل موجهی نداره همینطوری تازه فهمیدم نا توانی جنسی هم داره

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وااا. مرص داشت زن گرفت پس... حتما باید برین مشاوره پس

نمیاد اصن من واسش مهم نیستم

برو مشاور سفت بگیر نگو ولش حالا عقدید اینه بعد ازدواج بدتر میشه دوران عقد واس همین شناخته گذاشتن الان خیلیا ناتوانی جنسی دارن پسریکه سرده یا داره جای دیگه شارژ میشه یا ناتوانی جنسی داره

ببین بگو بریم مشاوره اگه تغییر نکرد بهم بزن، فردا باید کلی خرج کنی جهاز ببری تازه روابط جنسی هم داشته باشی و کلی مسولیت قبول کنی ، من یه دوس پسر اینطوری داشتم بعد شش ماه ر ی د م هیکلش الانم خیلی خوشحالم عمرتو هدر نده

آنچه بر خود نمیپسندی بر دیگری مپسند .
2740

همین ناتوانی عامل اصلی سردی و قهر طولانی ،لجبازی ،بی توجهی و حتی خساست می تونه باشه و حتی خیانت 

بهتره جدی صحبت کنید و برای مشکلش برید پیش متخصص

اگر موضوع جسمی باشه که درمان کنه 

ولی اگر موضوع روحی و روانی و گرایشات غیر عادی هست جدا بشی

چقدر حالت رو می فهمم

منم همین شرایط رو تجربه کردم

الآن هم دارم جدا میشم

ببین الان همه میان یه چی بهم میگن ولی زندگی با مشکل های جنسی اساسی اصلا فایده ای نداره

من هشت ماه تلاش کردم که درست بشه ولی نشد و فقط من اذیت شدم

2706