2733
2734
عنوان

سیاست شوهرداری یاد بگیریم

233 بازدید | 17 پست

بیایدهرکس تجربش از یه کار یا اخلاقی ک جواب داده

یا چیکارا کرده که خیلی تاثیر داشته تو بهتر بودن رابطشون

کلا سیاست های شوهر داری و رفتار با شوهر و خونوادش بلده بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگن هیچ وقت روتونو با شوهرتون باز نکنین مامانم اینا همیشه اینو میگن همه ی حرفا رو به شوهرتون نزنی ...

اخرش من یکنفر نفهمیدم درددل با شوهر خوبه یابده ؟ با شوهرباید چجوری رفتار کرد 

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
میگن هیچ وقت روتونو با شوهرتون باز نکنین مامانم اینا همیشه اینو میگن همه ی حرفا رو به شوهرتون نزنی ...

ولی خو تجربه مه هرچی گفتم همیشه پشیمونم چون یه جای شوهرم ازم سواستفاده کرده یا شوهرم بی جنبس یا من ساده م ؟ 

اخرش من یکنفر نفهمیدم درددل با شوهر خوبه یابده ؟ با شوهرباید چجوری رفتار کرد 

همه چی رو نگو 

مخصوصا حرفای مربوط به خانواده خودت

منم به مامانم میگم مردی که نشه راحت حرفتو باهاش بزنی ویگه به چه دردی میخوره🙁

من مجردم ولی همیشه دوستای متاهلم واسه مشاوره میان پیش خودم😂😂😂

اولا هیچوقت غرور شوهرتو خورد نکن یعنی حتی وسط دعواهم حرفی نزن ک غرورش خورد شه

دوما از این زنایی که بوی قرمه سبزی میدن نباش بزار شوهرت بدونه همیشه برنامه داری و سرت شلوغه ی موقع هایی جلوش کتاب بخون یا ورزش کن،با دوستات قرار بزار برو بیرون و...

سوما وقتی ی کاریو غلط انجام داد به جونش غر نزن به جاش تشویقش کن ک میتونه بهترم انجام بده

و....

همه چی رو نگو  مخصوصا حرفای مربوط به خانواده خودت منم به مامانم میگم مردی که نشه راحت حرفتو ب ...

اره منم همینو میگم چرا نباید با شوهر حرف زد .چرا چون میزنه بعدش بسرم ک یادته اون حرفو زدی .پس زنو شوهری یعنی چی

2706