2737
2739
عنوان

قرص مدروکسی پروژسترون(آیا کسی هست من رو راهنمایی کنه)

| مشاهده متن کامل بحث + 437814 بازدید | 181 پست

سلام من پریودم خیلی عقب افتاده آز منفی بود .دکتر برام دو تا آمپول داد ۱۰ روزه آمپول زدم هنوز پریود نشدم حالا از چند نفر شنیدم اگه قرص پروژسترون بخورم عملکردش بهتر از آمپول .کسی تجریش رو داشته بهم کمک کنه؟

سلام من پریودم خیلی عقب افتاده آز منفی بود .دکتر برام دو تا آمپول داد ۱۰ روزه آمپول زدم هنوز پریود ن ...

سلام منم این مشکل واسم پیش اومده ...دوماه پیش دو هفته تاخیر داشتم و باردار هم نبودم رفتم دکتر واسم قرص پروژسترون نوشت همینکه دوتا خوردم روز بعد پریود شدم ولی ایندفه ۶ تا خوردم و هنوز خبری نشده ،باز اطرافیان به من میگن برو آمپولشو بزن .معلوم نیست کدوم عملکرد بهتری داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خدمت شما،یک سوالی داشتم،من حدود یکساله بخاطر تخمدان پلی کیستیک قرص مدروکسی پروژسترون ۵میلی گرم مصرف میکنم طبق تجویز پزشک،و چند جایی شنیدم مصرف طولانی مدت این دارو باعث ضخیم شدن دیواره رحم میشه و این خودش میتونه تو بارداری خلل ایجاد کنه،میخواستم ببینم درسته؟؟یعنی من نباید دیگه مصرف کنم این قرصو؟؟؟ممکنه برام مشکل ایجاددکنه؟لطفا اگه کسی اطلاع داره جواب بده

2731

سلام دوستان من الان دودورس که میخورم ماه قبل پری بعدازچندروزاومدولی این ماه الان نزدیک ده روزه هنوزنشدم دلیلش چی میتونه باشه پلی کیستیکم متفورمینم میخوردم جلوگیریمونم طبیعیه تاحالاسابقه نداشته اینطوربشه هروقت میخوردم بعدش پری میشدم 

2740

سلام یه سوال 

من یادم رفت اینو از دکترم بپرسم وقتی مدروکسی پروژسترون میخوریم باشروع خونریزی پریود باید قرص و قطع کنیم و ماه بعد دوباره خوردن قرص رو شروع کنیم یا اینکه حتما باید تا ده روزی که دکتر تجویز کرده بخوریم حتی اگه پریود شدیم

سلام من دوسالیه که مدروکسی میخورم و تتظیم میشم و سرموقع میشم فقط پارسال ماه رمضون چون دوتارو باهم میخوردم تو سحری یکم بهم ریختم که خوب شد اونم,ولی ماه های عادی سروقت میشدم,ماه پیش اول فروردین شدم ۲۰فروردبن قرص خوردم ۲۴قرصم تموم شد الان هنوز پریود نشدم خیلی نگرانم یعنی مشکلم شدیدتر شده؟کسی تاحالا بوده قرص بخوره ولی عقب بندازه بازم؟توروخدا جواب بدین

سلام دوستان من الان دودورس که میخورم ماه قبل پری بعدازچندروزاومدولی این ماه الان نزدیک ده روزه هنوزن ...

سلام منم دقیقا الان این مشکل برام پیش اومده دوساله مدروکسی میخورم سروقت میشم ولی این ماه هنوز نشدم ۲۴فروردین هم قرصم تموم شد اون ماه هم اول فروردین شده بود الان نشدم خیلی نگرانم که چرا اینطوری شدع؟؟

منم این قرص پروژسترون ب خاطر تنبلی تخمدان دکتر برام تجویز کرد ولی خیلی اذیتم میکنه 

من قرصو 14 روز بعداز شروع پریودی ب مدت 14 شب میخورم بعد قطع میکنم مشکلمم اینه ک قبل از خوردن قرص و بعداز تموم شدن قرص پریود میشم ینی هر دوهفته پریود میشم 

این ماه تصمیم گرفتم دیگه مصرف نکنم ک بازم موقع خوردن قرص پریود شدم نمیدونم تا کی خونریزی دارم خسته شدم کسی اطلاع داره لطفا کمکم کنه مرسی

سلام دکتر به من گفته 15 شب شبی دوتا مدروکسی بخورم ولی شب دهم که خوردم لکه بینی پریودی شروع شد. چیکار کنم؟ پنج شب دیگه هم بخورم یا دیگه الان که داره پری میاد اونو ادامه ندم؟ کسی حین خوردن مدروکسی پری شده؟

2706