2752
2734
عنوان

بچم چیه؟؟

2677 بازدید | 64 پست
سلام دوستان من خیلی دوست دارم بدونم بچم دختره یا پسر.... من هفته 8 هستم علایم خاصیم ندارم.حالت تهوعم اصلا ندارم.فقط گاهی اوقات احساس خستگی میکنم ن اینکه زیاد بخوابما ن فقط انگار زیاد راه رفتم و کار کردم.دیگگگگهههه اووووومممم آهااااان صورتمم یکمی جوش زده.تاحالاام چیزی هوس نکردم.
عاشق این متنم:رفاقت ب تعداد نیس...ب معرفته... یوسف 11 برادر داشت و حسین 1 عباس....
بچه س به علائم هیچچچچچچ ربطی نداره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
یکمیم کمر درد دارم....باید حتما به یجایی تکیه بدم وگرنه کمرم خیلی درد میگیره
عاشق این متنم:رفاقت ب تعداد نیس...ب معرفته... یوسف 11 برادر داشت و حسین 1 عباس....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
علایم ها زیاد دقیق نیست، شما هم هنوز علایم نداری، مثلا هوسی، چیزی تست نمک انجام بده
زنان قبل از مادر شدن ، “پری” و بعد از مادر شدن تبدیل به “فرشته” می شوند من هم الان فرشته شدم، پسرم۲۳ بهمن ۹۴ وقتی هنوز۳۴ هفته بود پا به دنیا گذاشت و منو تبدیل به فرشته کرد
من هفته 28 ام بچم پسره، هنوز کع عنوزه هذکی منو میبینه میگه نکته بچه ات دختره!!! چون بینیم و صورتم پف داره. یعنی ملت این علایمو از دستگاه سونو لیشتر قبول دارن!! به علایم نیس!
شاد بودن هنر است
از کجا میفهمیدن؟ شانسیه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
یکم دیگه صبر کنی مشخص میشه انشالا که سالم وصالح باشه به علایم ربطی نداره من سر هر دو حاملگیم حالتام فرق داشت ولی هر دوتا دختر شدن
خدا جونم لطفا همیشه مواظب دخترای گل من و بابایی مهربونشون باش هیچ وقت ما رو از هم جدا نکن امین
مامان اینده من برعکس،ذره ای ورم نداشتم همه میگفتن خوشگل و سبکی بچه ت پسره
صبح ناشتا تو یه شیشه یا لیوان یه بار مصرف شیشه ای ادرار بریز قبلش یه سانت نمک بریز ها بعد بزار یه جایی که نور باشه از پایین نگاه کن اگه ابری شد پسره اگه رشته ایی شسد دختره
زنان قبل از مادر شدن ، “پری” و بعد از مادر شدن تبدیل به “فرشته” می شوند من هم الان فرشته شدم، پسرم۲۳ بهمن ۹۴ وقتی هنوز۳۴ هفته بود پا به دنیا گذاشت و منو تبدیل به فرشته کرد
غربالگری اول احتمالیه دقیق نیست
2706