2733
2734
عنوان

ابرو هامو نابود کردم😭😭😭

297 بازدید | 10 پست

بچه ها من سه سال پیش قاب و سایه زدم خبر مرگم چون اصلا ابرو نداشتم

بعد یسال بعدش رفتم مدلشو تغییر بدم زدن دم ابروهامو دوشاخه کردن گفتن بعدا پاک میشه(یعنی دم این ابروی جدیدو بلند ترکردن)

حالا هرکاری میکنم تو این دوسال پاک نمیشه

یجلسه هم ریموو کردم تغییر نکرد یک درصدم

توروخدا اگ کسی میدونه بگه چیکار کنم چجور پاکش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی رنگش با قبلیه فرق داره؟

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2728
جواب میده؟

من که یه چند نفرو دیدم جواب داده ولی خودتیه پرس و جو بکن

سلام دوست جآنم حالا که داری این متن و می‌خونی میشه واسه این که زود به کسی از ته دل دوستش دارم برسم یه صلوات مهمونم کنی ؟ ✨ ❤️
2740

اون ک با سوزن تاتو بوده احتمالا رنگ روشن زدع روش ریمور اصلی اونه ک رنگو قشنگ بپاکه نه ک بی رنگ کنه برو.سالن های مجزا برات ریمور میکنن البته با یه جلسه ام جواب نمیده حداقل ۳جلسه

بگو تا برات حمدبخونم

سلام دوست عزیز ک ابروهات میگی خراب شده ج منو بده کار مهمی دارم باهات

برا مرگم دعا کنید کل بدنم پر جا تیغه گردن پا دست همه جا جای تیغه میتونم عکس بگیرم بیمارستان رفتم همه چیز دست زدم ولی کرونا نگرفتم بالا 60قرص خوردم ولی زندم برا مرگم دعا کنید میتونم برم ده طبقه خودمو پرت کنم بمیرم ولی ابرو خانوادم می‌ره اگ مثل مریضی کرونا بمیرم خب میگن مریض شده مرده ابرو خانوادم نمیره دعا کنین سرطان دردی کوفتی بگیرم بمیرم