2737
2739
عنوان

با وسایل درگذشتگانتون چه کردید؟؟

4642 بازدید | 107 پست

سلام وقتتون بخیر

انشالله که عزیز از دست نداده باشید

ولی دوستانی که داغ عزیز دیدن، با وسایل و لباسهاش چه کردید؟؟

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           

یسریشو یادگاری برداشتیم هر کی خواس هرچی... کسی از وراث هرچی خواس برداشت لازم داشت. و بخش عمده ایش خیرات شدش(لباس، ظرف و...). 

گاهی نمی شود که نمی شود گاهی نخواسته قرعه به نام تو می شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا رحمت کنه همه عزیزان از دست رفترو

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2731
خدا رحمت کنه همه عزیزان از دست رفترو

آمین...خیلی خوبه یاد اموات باشیم همیشه

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
2738

مثلا لباس نوئی که گرون هم خریده و یه بار هم نپوشیده؟؟؟؟

به من میگن همه رو یادگاری نگهدار

ولی کلی لباسه

به چه کارم میاد؟؟

چند تکه از لباسهای روزمره اش رو برداشتم ولی بقیه چی؟؟

گرون هم هستن

من فقط از مادرم خدابیامرز یه گلدون سفالی و با برچست اخر  غلسخانه رو نگه داشتم از پدرمم یه بیل ...

روحشون شااد

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
متاسفم این تاپیک ..یاداور روزای بدم شدد...ولی ما لباسایی ک واقعا تمیز بود و حتی تن نخورده بود و دادی ...

ببخشید

ولی الان من تو شرایط روحی افتضاحیم و نیاز به همفکری دارم

مثلا لباس نوئی که گرون هم خریده و یه بار هم نپوشیده؟؟؟؟ به من میگن همه رو یادگاری نگهدار ولی کلی ل ...

میشه بگین چ کسی رو از دست دادیین؟

مثلا لباس نوئی که گرون هم خریده و یه بار هم نپوشیده؟؟؟؟ به من میگن همه رو یادگاری نگهدار ولی کلی ل ...

من نطرم اینه چون خودمون تجربش داشتیم

لباس اصلا نگه ندار

فقط یادگاری ماندگار همین

یه سری یادگاری برداشتیم، بقیه وسایل هم توی خونشونه دست نزدیم

من همسرم مرحوم شده، و در واقع خونه خودمه، بیشتر لباسهاش مد نظرمه

2706