2733
2739
عنوان

خانومایی که باردارین

105 بازدید | 16 پست

شاید سوال مسخره ای باشه از نظر شما، اما میخوام بپرسم شما هایی که باردار شدید خوشحالی خودتونو همه جوره نشون میدادید؟ نمیترسیدید چشم بخورید خدایی نکرده؟ مثلا عکس یه خانم باردار رو میزاشتید پروفایلتون؟؟ یا نه؟ مثلا پیش خودتون نمیگفتید شاید دوستم که هنوز باردار نشده دلش بشکنه!؟ ممنون میشم بگید

دل من گِردِ جهان گشت و نیابید مثالش⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من کلا عادت به این کارا ندارم اوج دلخوشیم امضای اینجامه و گاهی یه تامیک میزنم زودم میپاکم...نه بخاطر چشم خوردن یا هرچیزی فقط به این دلیل که میترسم یکی خدا دامنشو سبز نکرده باشه و دلش بشکنه این وسط

فعلا که هیچ حسی ندارم.... نه خوشحالم نه ناراحت ☹

کاری به زخم چشم هم نداره برام مهم نیس... منو دوستم باهم اقدام کردیم ولی اون این همه دوا درمون کرد طفلی هنوز باردار نشده ولی من اهل دوا درمون نبود فقط دو دوره دارو مصرف کردم بی نتیجه بود ولی وقتی به دوستم گفتم باردارم انقد خوشحال شد که یه بلندگو برداشت همه جا جار زد😑

الهی خدا خیلی زود دامن همه منتظرا رو سبز کنه مخصوصا دوستمو😊🙏

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄

انقدری استرس و فکر مشغولیشو دارم ک وقت نشده خوشحالی خیلی زیادی داشته باشم! چون یه نگرانی خاصی هم باهاش هست.

هم اینکه خواهرشوهرام زنگ نزدن تبریک بگن و ناراحت شدم ازشون. عجیب نیست؟ بنظرم اصصلا آداب اجتماعی بلد نیستن

2740
کار خوبی می‌کنی :) خیلیا در آرزوی بچن و کلی فشار روشونه درست نیست ماهم دردی بشیم رو درداشون ان شاءا ...

انشاالله 

دل من گِردِ جهان گشت و نیابید مثالش⁦♥️⁩

اعتقادي ب چشم زدن ندارم و اينكه چ ربطي داره مثل اين ميمونه يكي خونه ٢٠٠ متري نخره چون دوستاش خونشون ٥٠ متريه!!سا ماشين نخره چون شايد يكي ماشين نداشته باشه؟!؟!

و اينكه حالا عكس باردارم نزاري اشكالي نداره عزيزم.تعادلو حفظ كن نه فقط تو اين مسئله تو همه زمينه ها، چون چنتا از دوستام باردارن ٢٤ ساعت استوري ميزارن يا حتي يكي از دوستم كلا عادت داره استوري ناله و شكايت بزاره اعصاب ادم خورد ميشه

من کلا عادت به این کارا ندارم اوج دلخوشیم امضای اینجامه و گاهی یه تامیک میزنم زودم میپاکم...نه بخاطر ...

ان شاالله به سلامتی نی نیتو بغل بگیری 😍.

عزیز تاپیکا رو چجوری میشه پاک کرد؟ 

2706