2733
2739
عنوان

بگین این کار اشتباه بوده؟

200 بازدید | 10 پست

دو سال پیش توی اقساط بانکیمون یه اشتباه کردیم و فکر کردیم موجودی حساب 4 تومن هست و دیگه موجودی نداریم که بانک اقساطشو برداره. در حالیکه 40 تومن بود.توی همون چند ساعت من از شدت استرس و نگرانی هرچی طلا داشتم برداشتم و فروختم و ریختم توی همون حساب تا شارژ بشه و به شوهرم فشار نیاد. بهشم بعد که فروختم خبر دادم. حالا تو این دو سال توی هر بحثی اون قضیه رو میکشه وسط و منو متهم می کنه به پنهان کاری و حتی جدیدا میگه معلوم نیست چه کارهای دیگه ایم می کنی و من نمی فهمم. خیلی ناراحتم. خیلی .... من برای اینکه اون بهش فشار نیاد این کارو کردم. در ضمن اینو بگم بعد که فهمیدیم اشتباه کردیم با پول طلاها یه 206 خریدیم که بعد قیمتش به شدت رفت بالا و سود کردیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه با پول خودت خریدی به اون ربطی نداره اما اگه با پول اون خریدی حق داشته ناراحت بشه.

اکثرش مال دوران مجردیم بود. 

مشکل شوهر من پول نیست. مشکلش اینه بدون اطلاعش کاری کردم. میگم با اینکه سود کردیم از این کار.

اما همیشه سرکوفت می زنه بهم که تو اون سال این کارو کردی

بنظر من واسه مرد جماعت هر کاری بکنی حیف میشه چون خیلی بی چشم رو هستن

متنفرم از سرکوفت زدن. یه کاری که مال گذشته بوده و در نهایت باعث سودمون شده، اما شده وسیله ای که هی بکوبه توی سر من و بگه تو زن بدی هستی

2740
تنها برداشتی که میشه کرد اینه که شوهرت یه آدم بی لیاقته وشمام این برات درس بشه که از این محبتا دیگه ...

نه بیچاره اینطوریا هم نیست.

به شدت قابل اعتماده و هیچ چیز مخفی نداره. سرش تو کار خودشه و خیالم ازش راحته. در واقع این حسنش هست برام.

اما این اخلاقای عجیبش......