2737
2739
عنوان

میشه لطفا یه نفر کمک کنه

168 بازدید | 22 پست

سلام . همسرم هیچوقت روی موبایلش رمز نمیذاشت منم به گوشیش دست نمیزدم هیچوقت چند روز پیش یه شماره بهش زنگ زد که خواهر بود اسمش ولی شمارشو من نمیشناختم. دو هفته که روی گوشیش رمز گذاشته. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

توضیح بخواه ازش

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738

صفحه گوشیش رو کاملا"تمیز کن.اگه رمزش الگو باشه رد دستش رو صفحه گوشی میمونه

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد

عزیزم همه زنای نی نی سایت اینقد تاپیک خیانت خوندیم همه مریض شده فکرامون

فکرتو درگیر نکن و حساس نباش زیاد

انسانهای ضعیف: انتقام میگیرند..... انسانهای قوی:می‌بخشند..... انسانهای باهوش :نادیده می‌گیرند....من‌:فوش میدم.... 😐🤣

یاهم رمزشو بفهم یواشکی بعد شماره خواهر رو بردار😂بعد با گوشی خودت زنگ بزن بهش و مثلا بگو یه اتفاقی برای فلانی(اسم شوهرت)افتاده و شماره شما اولین شماره ی گوشیش بوده و بگو نسبتتون چیه و.....😐من یه بار از اینکارا کردم😂😂

‏مهم ترین چیزی که باید تو زندگیمون یاد بگیریم:بیخیال شدنه🤷‍♀️

پس فعلا هیچی نگو

تا سر فرصت

شاید خودش بعدا بگه

وقتی گوشیشو نگاه میکنه دراز بکش کنارش

من هروقت شوهرم میره تو گوشیش میرم کنارش

اینستاشو چک میکنم

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...
اثر انگشت رمزش. اخه رمز گذاشته رو گوشیش . منم هیچوقت دست به گوشیش نمیزدم این کارش خیلی عجیبه

خب وقتی خوابید انگشتشو بزار رو اثر انگشت

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...
2706