2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان دوماهه سفر بین کوچه ای هم ندارم که برم خونه مامانم اینا

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
الان دوماهه سفر بین کوچه ای هم ندارم که برم خونه مامانم اینا

انشاالله عید فطر بری عزیزم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ما که پلاکمون مال شهر دیگه است خودمون ساکن یه جای دیگه . هر روز میگیرن و ازمون مدرک میخوان که خوشبختانه بیمه نامه رو داریم و گرنه به خونمون نمیرسیدیم باید وسط جاده چادر میزدیم . اصلا نمیذارن رد بشی مگه ثابت کنی ساکن اونجایی و گرنه جریمه میشین

2740
اونایی ک میگن مشکلی نداشت  صب کن گلم تا دوماه دیگه پیامک جریمه ۵۰۰ به بالاش میاد

ما گفتيم جلوشون رو نگرفتن! اينكه جريمه دو ماه ديگه يا دو سال ديگه بياد رو نميدونم! 

خواهر من باردار بود و چند ماه اينجا بود، الان رفت خونه ي خودش، جريمه هم ميشد بايد ميرفت سر زندگيش 

2706