2733
2739

من 🖐🏻

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

از دخالت هاشون خسته شدم هر وقتم گفتم گفته تو اشتباه ميكني ولي ديروز تو چت هاش ديدم چقد پشت سر من حرف ميزنن و خيلي ناراحتم و همچنان بجاي معذرت خواهي ميگه تو دنبال داستاني اين نباشه يه چيز ديگه جور ميكني!

كلا يه بار نشد بپذيره بعدم واضح ميگه من به خواهرم نميتونم چيزي بگم كه پشت سر تو چيزي بگه يا نگه! با همه رودربايستي داره بجز من

من از بودنش ناراحت نيستم ولي خيلي خانواده ش دخالت ميكنن تو زندگي ما اصلا ما دو نفر نيستيم انگار ٥ ن ...

منم مثل تو از بودنش ناراحت نیستم از بیکاریش دلم درد گرفت و گریه کردم اونم ناراحت شد رفت بیرون

از دخالت هاشون خسته شدم هر وقتم گفتم گفته تو اشتباه ميكني ولي ديروز تو چت هاش ديدم چقد پشت سر من حرف ...

واسه من که یه شهر دیگه هستن ... نزدیکی این دردسرهارو داره باید خودتو خیلی به بیخیالی بزنی ولش کن الکی خودتو پیر نکن اول جونی

از دخالت هاشون خسته شدم هر وقتم گفتم گفته تو اشتباه ميكني ولي ديروز تو چت هاش ديدم چقد پشت سر من حرف ...

بزار اون خاهر عتیقش اینقدر چرت بگه که بمیره مطمعن باش اگه بیخیالی کنی خود شوهرت جوابشو میده حساسیت نشون نده

بزار اون خاهر عتیقش اینقدر چرت بگه که بمیره مطمعن باش اگه بیخیالی کنی خود شوهرت جوابشو میده حساسیت ن ...

ممنون از دلداريت اره ديگه واقعا برام مهم نيست ديگه از طرفي باردارم هستم ميترسم بچه مشكل دار بشه

2706