2733
2734
عنوان

بعد زایمان

149 بازدید | 19 پست

از افسردگی بعد زایمان میترسم راجبش زیاد شنیدمو حتی یکی از اشناها به جنون رسیده بود نزدیک بوده بچشو بکشه تو نفاس میگن جن زده میشه زن حامله عقیده ندارم ولی فکرم خیلی مشغوله و سایمم سبکه ترسوام باآرداری اولمم هست نمیدونم چکار کنم

💠والَّذِي هُوَ يُطْعِمُنِي وَيَسْقِينِ * وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ💠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سعی کن تنها نمونی و مامانت کنارت لاشا به اندازه ی کافی استراحت کن از الان در مورد شرایط بعد زایمانت برای همسرت بگو و بگو که اون نوقع چقدر نیاز به توجه و همراهیش داری  انشالله چیزی نمیشه و به سلامتی زایمان می کنی 

2738
بگو مادرت بیاد کمکت وقتی زاییدی تنها نباش

مادرم پیشم نیست من ایران نیستم و اینجاهم کشوریه که به اینجور چیزا عقیده دارن و سحرو جادو میکنن خفن عراق زندگی میکنم با چشم دیدم چکارا میکنن با زندگی کسی میترسم از خونواده شوهرم سو استفاده کنه سریع دست بکار بشه

نگران نباش اینا  همش خرافاته اگه زیاد به جن طلسم واین جور چیزا فک کنی باورت می شه که اومدن سراق ...

من فکر نمیکنم ولی ارثیه این موضوع مادرم براش اتفاق افتاد و عمم 

ازدواجمم که فامیلیه پسر عمم شوهرمه میترسم از مادر خودم ارث نبرم از مادر شوهرم بگیرم 

خصوصا که اهل اینجور چیزان

فقط تا ده روز میگن تنها نباش تا حمام زایمان یکی بگو پیشت بیاد ده روزو 

با خونواده شوهرم زندگی میکنم تا ده روزم شوهرم گفتم سر کار نره ولی بعدش چی؟!

منم اولم، ايمانت به خدا باشه، يه ختم قرآن تو بارداري بكن ، من مادرشوهرم ميگن يه سنجاق به لباس وصل بش ...

سنجاق مادر منم گفت با چاقو زیر بالشت و قران کوچولو

سعی کن تنها نمونی و مامانت کنارت لاشا به اندازه ی کافی استراحت کن از الان در مورد شرایط بعد زایمانت ...

گفتم عزیزم خبر داره ولی میترسم اینجا برقا زود میره هر دو ساعت منم از تاریکی وحشت دارم 😭

2706