2737
2734
عنوان

ورزشكارها

72 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها 

چرا توي باشگاه ها ميگن حتما سفيده ي تخم مرغ بخوريد چند تا 

آيا باعث روندلاغري ميشه؟؟؟

يا تسريعش؟

باخودش فرم شدن؟؟؟

اللهم عجل لولیک الفرج ...

عه به من میگفت نخور سفیده رو اصلا

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

لاغر. نمیکنه. سیر کننده اس. چربی نداره و پروتیین. این اصولا به کسایی میگن که دارن عضله سازی میکنن. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لاغر. نمیکنه. سیر کننده اس. چربی نداره و پروتیین. این اصولا به کسایی میگن که دارن عضله سازی میکنن.&n ...

آهان متوجه شدم 

ي خانومي ميگفت 

من صبحونه م پنج تا سفيده تخم مرفه 

2731
آهان متوجه شدم  ي خانومي ميگفت  من صبحونه م پنج تا سفيده تخم مرفه

اون داره عضله سازی میکنه. یعنی چربی بدن صفر می‌کنن‌ . بدن کلا میشه ماهیچه و عضله ‌ . برا کسای که اضافه دارن خوب نی‌ چون اول باید چربی اب شه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
لاغر. نمیکنه. سیر کننده اس. چربی نداره و پروتیین. این اصولا به کسایی میگن که دارن عضله سازی میکنن.&n ...

من ده كيلو اضافه وزن دارم كه ب اميد خدا كمش ميكنم

ولي ميترسم پوستم بيفته

2738
يعني دليلشم نگفت؟؟

گفت کالریش بالاس

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
اون داره عضله سازی میکنه. یعنی چربی بدن صفر می‌کنن‌ . بدن کلا میشه ماهیچه و عضله ‌ . برا کسای که اضا ...

من شكم دارم و كپر 

زياد نيست 

ولي خب هست ديگه 

يعني ميميرم ازخجالت

من ده كيلو اضافه وزن دارم كه ب اميد خدا كمش ميكنم ولي ميترسم پوستم بيفته

من بعد زایمان ۹۲ بودم . با رژیم و رقص شدم ۶۰‌. پوستمم نیفتاد. آب زیاد بخور. ورزش کن

2706