2733
2734

بچه ها من 10 ساله ازدواج کردم اما خانواده ام نمیدونم چرا اینجوری رفتار می کنن البته از وابستگی به بچست اما از این رفتارشون اذیت میشم شما بخونید بگید چطور رفتار کنم و عکس العمل نشون بدم. 

مثلا میاد خونه ما میبینه  خرید کردم میگه ما ماه پیش دست و بالمون خیلی خالی بود و خرج خونه رو زورکی رسوندیم و به ما هم کمک کن و خرج الکی نکن . فلان چیز مگه واجب بوده خریدی و از خرجت برن به ما کمک کن . 

وقتی نمیگم که چیا خریدیم و خوردیم فک می کنه ما گشنه ایم و هیچی نداریم بخوریم . از چیزهای خونه خودش میده میگه ببرید بخورید .هر چی میگم نمیخام هست قبول نمی کنه . 

همیشه یا انتظار داره ما به اونا بدیم یا اونا به ما بدن .

نمی دونم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب یا باید شمارو فقیر بدونه و بهتون کمک کنه یا غنی بدونه و ازتون طلب کنه چجوری هردوشو باهم انجام میدن 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
خوبه که دو طرفه هستش نیت بدی ندارن ناراحت نشو

اره خوبه ولی وقتی میخاد بیاد خونم معذل میشم میگم حالا میاد اینو میبینه اونو میبینه یا زورکی میگیره یا میده . بعضی وقتها باشه اشکالی نداره ولی این 10 سال اینجور گذشته

خب یا باید شمارو فقیر بدونه و بهتون کمک کنه یا غنی بدونه و ازتون طلب کنه چجوری هردوشو باهم انجام مید ...

همین دیگه

قبلا میگفتم چقد حقوق می گیریم و درامد داریم از نظر اون زیاد بود  مثلا میریم بیرون شام میخوریم و فلان چیزو خریدیم  میگفت بدید به ما الان ددره زمونه این چیزها نیست پول الکی خرج نکن  . قسط داشتیم درامد کم بود میگفت اینهرو ببر خونتون بخورید . الان که نمیگم منتظره کوچکترین رفتاره که بدونه وضعمون چطوره . آدم تعارفی یه چیزی به هم بده خوبع اما نه دیگه اینجور 

2706