2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بستگی داره کدوم اعضای خونواده ی شوهر رو بزاری کنار.مادرشوهر و پدرشوهر اگه منظورت هست.کاری سختو طاقت فرسااست.چون بیشتر مردا نمی تونن نسبت به پدر و مادرشون بی تفاوت باشن.شاید اولش بگن اشکال نداره ولی بعد چند وقت بهانه ها شروع میشه.ولی کنار گذاشتن برادر شوهر و خواهر شوهر کمتر مشکل ایجاد میکنه.دوستان خیلی اتفاق نادری هست که مرد دست از پدر مادرش برداره و زندگیش شیرین بشه.تو خونواده ها دیدم.همیشه اون مرد بهانه داره.هر وقت شما با پدر و مادرتون باشید اون شاد نیست.رفت و امد با پدر شوهر مادر شوهر هر چند تیکه انداز باشن .ولی پشتوانه ی زندگی هستند.یه جور کجدارومریز طی کردن باهاشون بهتره.رفت و امد کم بشه ولی قطع نشه.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
 منم همین مشکل رو دارم، مادر شوهرم اومد خونمون ۱۰ روز موند اینقدر بهم حرف میزد که امروز رفتم تو ...

گریه نکن بابا بخند حرص بخوره بیشعور ، مالهمن امروز زنگ زده میگه من با پسرم که مجرد بود هرروز تلفنی حرف میزدم الان دو ساله چرا باید اینجوری بشع اخه منظورش به منه عوضی

خدایا عاشقتم
2738
2706