2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله هر چی باشه سالم و صالح باشه 😍 حامله ای برام دعا کن دعات میگیره😘😘😘😘

اره سالم باشه ، چشم حتما دعات میکنم که الان دعات کردم ، مامانم همیشه میگه دعای تو میگیره چون دلت مهربونه ، من راضی نمیشم کسیو ناراحت کنم ولی همش ناراحتم میکننن

خدایا عاشقتم
2728
وای الهی بمیرم حالم بد شد، گوه خورده زنیکه اشک مادرتو دراورده 

برادهمین میگم اگه سرش نیاد و نفهمه ما چی کشیدیم دیگه خدا رو قبول ندارم..میدونم حرفم اشتباس ولی هممونو پیر کردن پس حق ما چی میشه

2738
برادهمین میگم اگه سرش نیاد و نفهمه ما چی کشیدیم دیگه خدا رو قبول ندارم..میدونم حرفم اشتباس ولی هممون ...

صبر ما آدما کمه ولی صبر خدا زیاده ، این دنیا دارلمکافاته همه این دنیا به سزای اعمالشون میرین بعد میمیرن، خدا میزاره تو کاسش صبر داشته باش

خدایا عاشقتم
لطفا وقتي چيزي نميدوني الكي قضاوت نكن. شنيدي كه ميگن سر خودت مياد

من اصلا قضاوت نکردم...

ولی هیچوقت همه بدیا از ی طرف نیس

مشکل ماییم ک بدیای خودمونو نمیبینم...

میشه برای حل مشکلاتم 5 تا صلوات مهمونم کنی؟💚     وزن شروع70 وزن جدید55  وزن هدف 50  قد157.#من_میتوانم💪💪
من اصلا قضاوت نکردم... ولی هیچوقت همه بدیا از ی طرف نیس مشکل ماییم ک بدیای خودمونو نمیبینم...

احتمالا از طرف خانواده عروس اذيت شديد كه اينطور ميگيد دعا كن از طرف خانواده شوهر توهين نشنوي اگر روزي شنيدي حرف خودت و منو يادت بيار.حيف خوشم نمياد زندگي خصوصيم رو يريزم تو سايت وگرنه بهت ميگفتم كي بدي كرده كي ديده كي نديده و ازيه طرف بوده يا نبوده

امشب سريال ستايش رو ميداد بعد باباي ستايش نخواست دختر و دامادش بين خونش بعد همسر من به باباي اون گفت حرومزاده چرا چون طرف راضي نبوده دخترش با اين مرد ازدواج كنه به هر دليلي و خالا مه ازدواج كرده ناراحته.ولي پدر شوهر رو هيچ نميگه چرا چون پدر شوهره.اينو گفتم تا تهش بري ببيني چه ادمهايي هستن بعضي از اين خانواده پسرها.اين شوهر من مشت نمونه خرواره 

ما ملت حسينيم