2733
2734
سلام به همگی.من خیلی از فروشگاه ها رو رفتم و مارک های مختلف از جمله pieer cardin و cam و moon و goodbaby و ..... دیگه رو دیدم ولی یا قیمت ها بالا هستن یا کیفیت خیلی میاد پایین یا در نهایت بدشانسی رنگ ها خیلی ساده هستن.مثلا یک مدل از مارک moon خیلی خوب بود ولی فقط رنگش سیاه و سفید بود که برای نوزاد دوست دارم شاد باشه.تمام فروشگاه های بارانه و بانی نی و نی نی شاپ رو هم گشتم.کسی هست کیفیت مناسب با قیمت مناسب سراغ داشته باشه؟از کجا خریداری شده؟بودجه برای کالسکه و کریزحدود 1600 میخوام هزینه کنم
سلام‌عزیزم. من از تجربه ی اطرافیانم درس گرفتم و با وجود کلی گشتن در نهایت یک کریر مارک کاپلا به قیمت ۲۵۰ خریدم از انتهای طبقه ی زیرزمین پاساژ سینا که فقط یه دونه داشت اونم به رنگ‌ قرمز. که به نسبت کریرهای دیگه بزرگتره و گودیش کمتر. کالسکه هم یه کالسکه عصایی مارک گود بیبی به قیمت ۴۰۰ که فوق العاده ازش راضی ام و عاشقشم کالسکه رو از خیابان امام انتهای پاساژ عیاری خریدم. خیلی خیلی مغازه ی خوب و قیمت مناسبیه. یه کالسکشو بارانه ۲۰۰ تومن گرونتر میداد.
خدایا عزیزانم را سلامت بدار.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من خودم اصلا دوس نداشتم هزینه ی الکی و زیادی بکنم. از طرفی می خواستم جنسشم خیلی خوب باشه. بعضی چیزا واقعا فقط مارک هستن و الکی پول میدی بابتشون وگرنه بعدا میبینی هیچ فرقی با جنسای غیر معروف ندارن
خدایا عزیزانم را سلامت بدار.