2737
2739
عنوان

نمازخونا بیاین سوال دارم

217 بازدید | 30 پست

ازاینک سرنماز‌هواسم همه جاهس جز خوده نمازخیلی اعصابم خراب میشه گهگاهی میگم کلا نمازنخونم بهترازاینه ک‌نمیتونم ذهنمو متمرکزکنم

بنظرتون‌چیکارکنم هواسم به نمازباشه‌؟؟؟؟

تمام‌جملات وحرکات درست انجام میدما ولی هواسم هی پرت میشه

ینی چیزی ک چن سال پیش گم کردمو موقع نمازخوندن یادم میاد دیگ خودتون فک کنید تاچه حد تمرکزندارم

بنظرتون همچین نمازی قبوله یانه ؟؟؟؟؟؟قبوله یاخیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت رو ملزم کن نماز اول وقت بخونی خود به خود همه چیزت اوکی میشه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2731

منم همینم رو معنیا تمرکز کن و اینکه جلوی چکسی وایسادی

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر
2740

ایشالا که قبوله، به نظرم آدمهایی که کاملا حواسشون هست کمن، منم حواسم پرت میشه، به فضل و کرم خدا برای قبولیش امیدوارم  

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 

فرائض دینی رو وقتی انجام بدی دیگه دینی گردنت نیست. مثل نماز خوندن.. حتی اگه یه کلمه اش هم حواست نباشه دیگه بدهکار نیستی و در واقع دیگه بازخواست نمیشی که چرا انجام ندادی.. ولی اینکه تا چه حد مورد قبول خدا باشه و بابتش حسنه برات نوشته بشه رو خدا میدونه 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم