2733
2734
عنوان

حرف جاریم 😐

557 بازدید | 15 پست

برادرشوهرم یه مشکلی داشت عمل شده

گفتم الان مریم دیدنش دلشون می‌شکنه زنگ زدم گفت بیاین بعد یه کاری برام پیش اومد موند برا فردا رفتنمون زنگ زدم اطلاع بدم نشد بیایم میگه منم خواستم بگم نیاین ترسیدم دلتون بشکنه .نیاین خدایی نکرده کرونا میگیرین و کلی هم حرف اینجوری دیروزم زنگ زدم برادرشوهرم حالش بپرسم سه بار زنگ زدم برنداشت ازشون ناراحت شدم من فقط خواستم حالشو بپرسم و واقعا نگرانش شده بودم حق دارم ناراحت بشم؟البته درسته کرونا هست و ..ولی نمیدونم چرا ناراحت شدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نباید برید خصوصا اگه بیمارستان بوده 

می‌دونم اما اونا خودشون مواظبن بیمارستان خصوصی بود و مرتب چکشون میکردن درسته اما من ناراحت شدم می‌دونم حرفش درسته 

2738

خب جاریت فکر کرده تو ادم بیخیالی هسی ک با وجود کرونا میخوایی بری عیادت مریض 

خواسته بهت بگه دیگه 

دفعه اول روش نشده

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
جای ناراحتی نیست. خداروشکر که دوتاتون عاقلانه رفتار کردین 

بله اما همه میرم خونشون فقط ما کرونا میگیریم؟خواهر شوهر مادرشوهرم خواهرش خواهر زاده اش همشون رفتن و میرن فقط به ما گفت نیاین 😔

اون حالا یه تعارف زد فک نمیکرد شما قبول کنین😂 وقتی قبول کردین ترسیده

مهم اینکه تو معرفتت نشون دادی

من خودم واسه خواهرشوهرم رفتم بیمارستان ملاقات

بعد من حالم بد بود یه زنگ زد احوالم پرسید نکه فقط خواهرشوهرم کلا خانواده شوهرم حتی پدر مادرشون یه آب میوه هم واسم نگرفتن بیان پیشم ببینن چمه آبمیوه نخورده نیستم فقط ادم باید معرفت داشته باشه مریضی برای همه هست دیگه گذشت ولی شناختمشون

توام ناراحت نباش بهتر بشین خونتون مریض نشین 

خب جاریت فکر کرده تو ادم بیخیالی هسی ک با وجود کرونا میخوایی بری عیادت مریض  خواسته بهت بگه دی ...

خودش همه جا می‌ره بعد منی که تو این کرونا یکبارم نرفتم بیرون میگه نیا دیگه بهش نمیگم میام خونتون

بی خیال بابا حساس نشو من روز زایمانم مادرشوهرم رفت اردو تا دو روز بعدشم نیومد😅😅

عه چ جالب مادرشوهر منم روز قبل زایمانم دعوا درست کرد روز زایمانم تلفن خونشو قطع کرد ک کسی بهش زنگ نزنه بگه بیا بریم دیدن فلانی روز بعدشم با خیال راحت پاشد رفت پیک نیک با خواهرشو دختراش😑

با اینکه میدونست من ی بچه کوچیک دیگه دارم ک کسی نیس نگهش داره

ب ی ورم نیستا بهتر ک نیومد باعث خیرم شد ب شوهرم گفتم مادرت هرچیش بشه ن زنگ میزنم ن دیدنش میرم چ برسه بخوام پرستاری کنم ازش😉

2706