2733
2734
عنوان

چمدون خوب از کجا بخرم؟

4684 بازدید | 11 پست
سلام چدون خوب میخام با قیمت مناسب کسی میدونه از کجا باید بخرم؟

مامانم دیروز رفته بازار از حدود 1 تومن بوده...قیمتها همینه؟ کسی ارزونتر نمیدونه از کجا میتونم بخرم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چمدون خیلی گرون نخر.

دلیل: توی هواپیما همین جوری چمدون ها رو میریزن روی هم . چرخ و دسته هر کدوم بعد 4 بار مسافرت میشکنه و خراب میشه .

رنگ روشن اصلا! . از رنگ قهوهای - سورمه ای - مشکی باشه

اگه برای عروس میخواید بخرید.. از این 3 سایزی ها بگیرید .
:(
منم از منوچهری گرفتم بد نیست،اما اگه مارک خوب و جنس عالی بخوای گرونه خب من یه سال پیش یه سایز بزرگ گرفتم 450 اما همون موقع مارک بنتون 1 تومن بود،تو مرکز خرید گلستان شهرک غرب مارک مندوزا نمایندگی داره کارش عالیه اما گرونه،قیمت مناسب باید همون منوچهری بگردی

سلام دوستان عزیز یک وب سایتی می خوام براتون معرفی کنم که شما می تونید از این وب سایت چمدان مورد نظر خودتان را انتخاب و سفارش بدین, تحویل در درب منزل هست. هزینه ارسال هم به تمامی استان های کشورمان رایگان هست.این وب سایت دارای نماد اعتماد می باشد پس بنابراین با خیال راحت می تونین ازش خرید کنید. میتونید در گوگل عبارت "فروشگاه اینترنتی مینی استار" را جستجو کنید و بر روی لینک مربوطه اش کلیک کنید.

اگر سوالی هم داشتین می تونید با شماره زیر جهت راهنمایی تماس بگیرین.

شماره تماس: 09027135471