2737
2734

بیان بگین

استفاده کنیم

خودم

بهترین کتاب:قلعه حیوانات، ملت عشق، اثر مرکب

بهترین فیلم: متری شیش و نیم،، فراموشی، مردان سیاه پوش

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

بهترین کتاب..... دا 

بهترین فیلم .....فرار از زندان _میان ستاره ای 

مغزهای کوچک زنگ زده

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کتاب ، خودت باش دختر،مادر بزرگ سلام رساند و گفت متاسفم، زنان زیرک

فیلم ، متری شیش و نیم، بنجامین باتن

حس قشنگیه😍🙈                                                             وقتی میبینی خیلیا میخوانش 😡👊                           ولی اون فقط تو رو میخواد😝👈💏🍭👉         ، عشق قشنگم ،دوست داشتنیم💔بعد رفتنت امضامو پاک نکردم، بیی اینستا و واتس و تلموهم پاک نکردم عکسامون،خاطراتمون، چتامون، همه رو دارم پاک نکردم  تا هر وقت چشمم میخوره بخاطر درد سینم و داغ دلم ناراحت نشم و اشکام نیاد نگهداشتمش تا هر وقت سینم سوخت و دلم برات تنگ شد یادم بیاد چقققدر عاشقانه دوستت داشتم و چقدر حس خوب ازت میگرفتم چقدر بی منت خودمو زندگیمو جوونیمو ریختم پات اما این جای خالی واینهمه دردفقط بخاطر "بی لیاقت" بودنته،همیشه بهترینم صدات میکردم هنوزم برام بهترینی اما نه اون بهترین سابق عشقم تو بهترینی اما تو دروغگویی ، تو دورویی، تو وعده های پوچ و توخالیت ، گذاشتی رفتی حتی بمن این حقو ندادی بدونم چرا رفتی هیچکس مثل تو نمیتونه اینجوری سنگدل باشه🙃نیستی ببینی با رفتنت بزرگ شدم ، درس یاد گرفتم و فهمیدم خوبی و مهربونی که زیاد شه دلو میزنه، از این به بعد به وسعت قلبم نه🚫اندازه ی لیاقت آدما مهربونی خرجشون میکنم ✌🏻   (۱.۲۱ دوستت دارم تا ابد ولی به احترام قلب خودم که لایق آرامشه برای همیشه عشقتو از دلم انداختم بیرون بدون اگه ۱% برگردی حتی وقتمو نمیزارم تا توضیحاتتو بشنوم ، هرجا هستی سلامتی همراهت و آرامش سهم دلت باشه 🖤)                                   
2728
بهترین کتاب..... دا  بهترین فیلم .....فرار از زندان _میان ستاره ای  مغزهای کوچک زنگ زده

دا هم جالب بود

انقدر که فرار از زندادن دیدم خسته شدم😐

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)
کتاب ، خودت باش دختر،مادر بزرگ سلام رساند و گفت متاسفم، زنان زیرک فیلم ، متری شیش و نیم، بنجامین با ...

زنان زیرک رو خوندم جالب بود😍

خیلی اهل فیلم نیستم

کتابای زیادی رو دوست داشتم ولی 1984 رو از همش بیشتر

برود هر که دلش خواست شکایت بکند،شهر باید به تپل بودنم عادت بکند😻لطفا کتاب خوب بهم معرفی کنید😻
2738
خیلی اهل فیلم نیستم کتابای زیادی رو دوست داشتم ولی 1984 رو از همش بیشتر

اره ۱۹۸۴ اصن با آدم حرف میزنه انقدر کتاب پر محتوا 

یادم رفت جزو مورد علاقه های خودم بنویسم😍

بهترین کتاب ک الان دارم میخونم روش برخورد با آدمهای دشواره 

ایرانی؟

رومان بر باد رفته

فیلمش دیدم

رمانش هم تو مایه های فیلمش یا فرق داره؟

ن خارجی ترجمه نفیسه معتکف

😍

کتاب ملت عشق شش سال در قبیله زن های وحشی آمازون طالع نحس بچه که بودمم کتاب دیو و گودرز و شازده کوچولو رو خیلی دوست داشتم

بیشتر سریال نگاه میکنم تا فیلم

سریال گابلین عاشقان ماه سقوط بر روی تو خنده در وایکیکی کلاس ایته وون دیدن ویچر لبخند پر کشیده از نگاهت

فیلم جزیره شاتر شوالیه تاریکی پرستیژ جوکر میان ستاره ای  تا وقتی زنده ام جوانی و دیوانگی سرگذشت عجیب بنجامین باتن من پیش از تو

فعلا اینا یادمه

⭐️نور خواهی مستعد نور شو⭐️
2706