2733
2734
عنوان

باردار مامانا تازه زایمان کرده ها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 67 پست
موقع زایمانت دعام کن مامان شم دوسال منتظرم

چشم عزیزم انشاءالله همه چشم انتظارا بزودی مامان بشن

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
خواهش ميكنم از نه دلت برام دعا كن ك بچه دار بشم منم در حسرت بچه ام 

انشاءالله یه جین بچه سالم و صالح خدا بهت بده که حسابی غافلگیر بشی😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حموم کن برو زایشگاه سریع من سر دخترم این علائم داشتم زایمان کردم البته سزارین شدم 

دارم وسایل جم میکنم. ..پاشم برم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

بزنگ یابرو بیمارستان راهنماییت میکنن کی بری 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
دردزایمانه عزیزم بروبیمارستان ان شاالله به سلامتی زایمان کنی 🌹

ممنون انشاءالله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
تاوقتی میتونی دردارو تحمل کنی و حرکان بچه رو حس میکنی واستا من ۱۲ شب دردم گرفت فرداش ساعت ۱۱ ظهررفت ...

من حرکات بچه و کامل حس میکنم فعلا درد ها هم دیر به دیر میاد سراغم صبر کنم بهتره نه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم احتمال اینکنه کیسه ابت پاره شده باشه زیاده با دکترت تماس بگیر

کیسه آب مگه نباید آب بیاد؟ من یه لک داشتم و تمام شد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخراش اینحوری فشار به لگن میاره و خونریزی میشه میخای سزارین کنی؟

نه طبیعی میخوام بیارمش توکل به خدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خيلي محتاج دعام بي نهايت محتاجم

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
کیسه آب مگه نباید آب بیاد؟ من یه لک داشتم و تمام شد 

من صبح ساعت نه صبح مثل این خانم لکه های کرم و قهوه ای چسبناک تو لباس زیرم بود رفتم بهداری بهم گفت احتمالا کیسه ابته داره پاره میشه اگه بازم اونجوری شدی به دکترت بگو من اومدم خونه نهار خوردم تا ساعت ۲ بعدظهر یهو پاره شد همه ریخت دکترم باهام دعوا کرد گفت همون موقع باید بهم میگفتی کل اب تخلیه شده بود اگه ده دقیقه دیرتر میرسیدم بچم خفه میشد

2706