2733
2734
سلام عزیزم اقداماخ تموم شد ؟ 

اره عزیزم دیشب اخریش بود.یکی هم فردا شب اقدام میکنم.دگه توکل به خدا.راستی یه سوال یه جا یکی نوشته بود برا قلیایی یا اسیدی شدن دقیق یادم نیس. اول خانم خودارضایی میکنه بعد اقدام میکنه.مگه خودارضایی برا نی نی دار شدن ضرر نداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم دیشب اخریش بود.یکی هم فردا شب اقدام میکنم.دگه توکل به خدا.راستی یه سوال یه جا یکی نوشته بو ...

منظور زن باید زودتر ارضا بشه در رابطه 

بخصوص کسایی ک می خوان بچه پسر باشه چون محیط قلیایی میشه

2728
منظور زن باید زودتر ارضا بشه در رابطه  بخصوص کسایی ک می خوان بچه پسر باشه چون محیط قلیایی میشه

ممنونم عزیزم بابت راهنماییت.خواهش میکنم از ته دلتون برام دعا کنین.ممنونم

اره عزیزم دیشب اخریش بود.یکی هم فردا شب اقدام میکنم.دگه توکل به خدا.راستی یه سوال یه جا یکی نوشته بو ...

سلام عزیزم 

فکرکنم قبل اقدامت رسیدم ...

برای قلیایی شدن اول باید خانوم ارضا بشه درسته برای جنسیت پسر ..

ولی خودش که نباید اینکارو کنه 

همسرش باید انجام بده .

2738
علیک گلم😘امیدوارم حالت خوب باشه"🌺 راستش مث قبل دیکه اصلن پیگیر نیستم فقط ۱۳ سیکلم کیت زدم ضعیف بود ...

رهگذر جان سلام کیتمو ببین مثبته یعنی؟؟

خدا بخواد همه چی میشه🤗🌷
اره عکسه کیتو ببین راهنماییم کن

سلام گندم جون ببخشید دیر رسیدم😮 عزیزم همیشه تو عکس قشنگ کیت ها معلوم نیست ولی انگار یه روز دیگه مونده که کیتت مثبت بشه🤔 نمیدونم شایدم تو عکس اینجوری ولی خب انگار فرداس 

2706