2737
2734
عنوان

بارداری

97 بازدید | 13 پست

من چند وقته فقط دوست دارم پفک .چیپس. ترشی  اب میوه یا میوه های ترش بخورم اگه چیز شیرین بخورم تهوع میگیریم کسی مثل من بوده بچه ی دوم وسر پسرم فقط میوه ی ترش میخوردم 

خداجون عاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سیب میتونه جلوی تهوع رو بگیره سیرابی زنجبیل اگه لکه بینی نداری چون طبعش گرمه والبته نیاید زیاده روی ...

ممنون ولی قرص تهوع میخورم فایده نداره میگم چیز شیرین حالمو بدتر میکنه 

خداجون عاشقتم

چیپسو نخور خودت بدرس اصلن خوب نیس 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
خیلی هوس میکنم چیز شیرین نمیتونم تاپفک میخورم تهوع خوب میشه 

منم الان پسر باردارم 

عاشق پفک و چیپس هرچی میوه ترش هستم البته نمک هم میزنم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️اینم بگم اصلااااا فشار خون ندارم 

و دوست دارم با همه مشکلاتش
2740
ممنون ولی قرص تهوع میخورم فایده نداره میگم چیز شیرین حالمو بدتر میکنه 

امتحان کن ی تیکه خیلی کوچیک من خودم تو بارداری با قاشق غذا میخوردم بدم میومد باچنگال میخوردم میتونستم بخورم چون با قاشق زیاد برمیداشتم عوقم میگرفت ی تیکه کوچیک سیب چیپسی کن یا رنده کن شاید تونستی بخوری یا سرچ کن ببین باز چیا جلو تهوع رو میگیرن اصلا شاید سیب ترش رو بتونی بخوری من خودم هم بارداری هم اکثر اوقات پریودیم تهوع داشتم میفهمم چه حال بدی هستی انشاء الله زودتر خوب بشی 

منم الان پسر باردارم  عاشق پفک و چیپس هرچی میوه ترش هستم البته نمک هم میزنم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️اینم ...

منم فشار خون ندارم ولی اخه خوردن چیپس وپفک اذیت میکنه نمک.هم ماه های اخر ورم میکنی

خداجون عاشقتم