2733
2739
ن من بول کافی داشتم به اندازه ی سهمی که به بقیه رسیده بود به منم رسید به اندازه14 سهم بول ریخته بودم

دقیق نمیدونم چون تا ب حال برام پیش نیومده پولم کمتر باشه

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیق نمیدونم چون تا ب حال برام پیش نیومده پولم کمتر باشه

سلام 

کیمیا جون بخاطرت اومدم تو سایت که اینو بگم برم 😅

عزیزم من خودم تو کانالت هستم ولی چون فکر کردم دوست نداری اقایون باشن همسرم نیست برای همین همه پیامهاتو فوروارد میکنم براش . قبلا بهت گفته بودم

خودم وقت و حوصله بورس رو ندارم فقط عرضه اولیه😁

اینو گفتم که بگم برای همینه تو نظرسنجیا که میذاری دیرتر جواب میده چون من کم میام تلگرام هر وقت بیام براش فوروارد میکنم و اونم دیر میاد و چند تا یک بار میبینه و همون موقع نظر میده 

ممکنه بقیه هم دیر به دیر بیان بخونن و گوش بدن ولی حتتتتما استفاده میکنن که تو کانالت عضون 

و 

حتتتتما قدر خوبیاتو می دونیم کمتر کسی بی منت تو این دوره زمونه این لطفو به دیگران میکنه😘🥰

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2731
2738
سلام  کیمیا جون بخاطرت اومدم تو سایت که اینو بگم برم 😅 عزیزم من خودم تو کانالت هستم ولی چون ...

قربووونت مهربون لطف داری شما به من

اشکالی نداره لینک رو به همسرتونم بدید عزیزم تو کانال چند نفر از اقایون هستن راحت باشید🌺🌺

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
‌وای یا خدا فکر کردم هک شدم😂😂

عه فک‌کردم فقط من این مشکل رو دارم 

دررضمن کیمیا جان در مورد اون دو  تا سهمی که گفتی من اگر باشم میترسم اولی رو بخرم چون خیلی افت داشته ولی جون هنوز خیلی خیلی اول راهم نمیتونم هنوز تحلیل کنم ولی تو رو خدا کانالت رو حذف نکنی ها من نگاه کردم نظر سنجی تو ولی چون واقعا نمیدونستم کدوم خوبه شرکت نکردم ت  نظر سنجی😘

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
2706