2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شب کامل توضیح میدم تحلیلتون خوب بود

ممنون خانم گل 

راستی کیمیا جان من از اینکه از کارهات میگی لذت میبرم و انگار که این موفقیتها برای منه و یا به زودی برای منم اتفاق میافته 

و ممنون برای کانالت و سوال میزاری خیلی خوبه 😍😘

ممنون خانم گل  راستی کیمیا جان من از اینکه از کارهات میگی لذت میبرم و انگار که این موفقیتها بر ...

قربونت کاری نکردم 😍😘ایشالا موفقیت روزافزون برای شما

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
2738
الان مشکلت کجاست متوجه نشدم چیو توضیح بدم

می خواستم بدونم مثلا برای بیزد گفته بودن حداکثر سهم حدود 202هزارتومان بول لازمه خب من ولی 100 تومان واریز کردم و برا من مفید خودش گرفته بود ولی من می خوندم همینجا الان راستش نمی دونم کدوم صفحس اصلا یادمم نمیاد کی گفته بود که کمتر از قیمت ی که گفتن باشه مفید نمی گیره ولی برا من کمتر از 200 بود و برام 14 سهمو گرفته بود

می خواستم بدونم مثلا برای بیزد گفته بودن حداکثر سهم حدود 202هزارتومان بول لازمه خب من ولی 100 تومان ...

خب مثلا توی عرضه اولیه که انجام میشه به همه ی مردم  حدود 50سهم می رسه ولی من به اندازه ی 20 سهم بول واریز کردم برام اون 20سهمو می خره؟

می خواستم بدونم مثلا برای بیزد گفته بودن حداکثر سهم حدود 202هزارتومان بول لازمه خب من ولی 100 تومان ...

ببین این قابلیت مفید هر روز اپدیت میشه

اوایل نمیگرقت الان جدیدا میگیره

باز تو‌برای اطمینان ی چک بکن ببین سفارش گذاشته برات یا نه

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
2706