2733
2734

من همین امشب تصمیم گرفتم تغییرکنم

خیلی دوس دارم باحجاب بشم ینی بدلباس نیستم اتفاقا لباسای بلندیم میپوشم فقط برام سخته موهامو بپوشونم.میخوام کارای خوب بکنم‌ ولی بلدنیستم

میخوام ثوابای زیادی بکنم نمیدونم چیکارکنم

کلا راهشو بلدنیستم یکیومیخوام این راهارو نشونم بده بگ این کاروبکن اول ازاین نقطه شروع کن وخیلی چیزای دیگ متاسفانه آدمای اطرافم به فکرچیزایه دیگن من ازخیلی ازاون دنیامیترسم ولی اراده م اونقدرام قوی نیس بخوام خودموجمع جورکنم سمت گناه نرم همیناعذابم میده کسی هس بتونه کمکم کنه

قرآن بخون

نماز بخون

انسانیت داشته باش

دروغ نگو

دست بقیه رو بگیر 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ترس از اون دنیا زیادم خوب نیست😊🎈ولی از اونجا شروع کن که هرروز بگو اینقدر مقدارو میارم جلوتر بخاطر امام زمانم 😊🎈قلبتو با شهدا و ائمه پیوند بده

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم یه ماهه وسواس دینی گرفتم قبلش اصلا آدم مذهبی نبودم 

اما یه ماهه یجوری شدم 

امروز به این فکر میکردم من دلیل و منطق میخوام فکر کنم باید 

برم سمت علوم دینی و میدونم که میکنم این کارو بالاخره 😌😊

سلام 

سخت نیست فقط واجبات رو رعایت کنید

از حجاب

و نماز

و روزه

استغفار کن ... استغفار باعث میشه تو همه ی موارد بالا موفق بشی

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!

اکثرا معتقد کمتر اینجا پیدا میشه (اخه چون اکثرا خیلی بد رفتار میکنن دلیلم اینه)

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2740

فعلا همون واجبات و عمل کن تا بعد ان شاء الله

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
منم یه ماهه وسواس دینی گرفتم قبلش اصلا آدم مذهبی نبودم  اما یه ماهه یجوری شدم  امروز به ...

به عنوان یک ادم مذهبی میگم بنظرم سعی کنید خدا را بشناسید تا بخواید عبادت کنید

وسواس هم نداشته باش

وقتی خدا را بشناسی ناخوداگاه ادم مومنی میشی

خاهش میکنم هرکاری میکنی اول از کوچولوا شروع کن بعد ب اون واجباتم میرسی.

اگه فقط بچسبی ب واجبات و اونای دیگه رو ول کنی بقیه رو هم از همه چی زده میکنی .

با تچکر😁

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

عزیزم هر کاری دلت میخواد انجام بده مثلا نگو حتما از این نقطه باید شروع کنم شایدبرات پیش بیاد اول خیرات کنی پس بسم الله 

اما هر کاری میکنی برای رضای خدا باشه و مخصوص با خودش ارتباط بگیر عزیزم چون تنها برای رضای الله ادم باید تغییر کنه نه بقیه 🌹

نمازتو بخون قرانم بخون 

غیبت نکن تا جاییکه میتونی کمش کن و بعدم تمومش کن

ظاهریت هم خودت یه کاریش بکن ❤️❤️ 

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒

ببین عزیزم مرحله اول و بالاترین درجه در دین اینه که کاریو میکنی بخاطر خود خدابکنی نه بخاطر ثوابش بهشتش یاترس از جهنمش اخرتش

بگو من ثواب نمیخام همین که خدا میدونه بخاطرش فلان کارومیکنم کافیه اینوتو وجودت بیاری وحس کنی دیگه تموم راه خداخودش کمکت میکنه پاک باشی خالصانه

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...