2733
2734
عنوان

خانومایی ک مذهبین واعتقاداتشون قویه بیاین میتونین کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 58 پست

به خدا گفتم جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو....

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کافیه بدونی که خداوند جهان رو بر پایه ی نظم و قانون آفریده  یکی از بزرگترین قوانینش هم همون قان ...

علاوه بر اینها  ما در بدو تولد پاک بدنیا میایم ولی کم کم با انرژی منفی گناهانمون دو تا ضربه بزرگ به خودمون میزنیم اولا  راه ورود انرژیهای مثبت رو میبندیم  دوما اون انرژیهای منفی ذخیره شده در طول عمرمون به شکلهای مختلف بما بر میگرده مثل بیماری   خسارت   تصادف و...و...  

با استغفار و طلب بخشش از  خدا  و سعی در جبران خطاهامون  و همچنین تسویه حساب و طلب حلالیت از کسانیکه بهشون مدیونیم میتونیم اون انرژیهارو صاف کنیم 

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
2731
نرفتم و نمیدونم 

حوزه توخوابگاهش که مثل خوابگاه دانشجوییه ولی بااین تفاوت که همه میخوان به هم خوبی کنن و غیبت و کنار بزارن و نمازاشونو سر وقت بخونن خوده مدرسه حوزه هم مث دانشگاهه فقط پسر نداره و باید چادری بشی و درسای دینی بهت یاد میدن 

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
حوزه توخوابگاهش که مثل خوابگاه دانشجوییه ولی بااین تفاوت که همه میخوان به هم خوبی کنن و غیبت و کنار ...

میشه کنار دانشگاه حوزه هم رفت ؟ 

و اینکه اونجا هستن کسایی که مذهبی نباشن ؟!

2740
میشه کنار دانشگاه حوزه هم رفت ؟  و اینکه اونجا هستن کسایی که مذهبی نباشن ؟!

دانشگاه دولتی که فکرنکنم بشه ولی پیام نور احتمالا اجازه بدن دقیق نمیدونم باید از آموزش دانشگاه پرسید.

آره قطعا همه جا خوب و بد هست من دوستم حوزه میرفت و آدم خوبیه ولی خواهرش که حوزه میرفتو زیاد قبولش ندارم

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
چجوری وباچه کارایی انرژی مثبت بگیریم

ببین عزیزم 

اولش که سعی کن نمازهاتو بخونی مخصوصا اول وقت  حجابت رو هم رعایت کنی حالا فعلا در حدیکه زده نشی 

کارای خوب که زیاد هست ولی تو ببین با کدوماش بیشتر احساست خوب میشه و به اصطلاح حال میکنی  

مثلا صدقه دادن خوبه و انواع داره  مالی ، یا میتونی کمک درسی به کسی بکنی یا فلان پیرزن همسایه تنهاست بهش سر بزنی یا اضافه غذاتون رو جایی بریزید که حیوانات گرسنه بتونن بخورن یا کسی تو شهر غریب دنبال ادرسی میگرده تا حد امکان کمکش کنی پیدا کنه یا اگه اشغالی توی کوچه افتاده که حالا خیلی هم کثیف نیست تو برداری بندازی تو سطل که رفتگر کمتر اذیت بشه 

تو همین سایت اگه اطلاعات موثق و مفیدی از موضوعی داری که میدونی بدرد بخور هست تاپیک بزنی و راهنمایی کنی 

و...

و...

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️

برای شروع نماز اول وقت و ترک دروغ.....

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
ببین عزیزم  اولش که سعی کن نمازهاتو بخونی مخصوصا اول وقت  حجابت رو هم رعایت کنی حالا فعلا ...

ممنون ازلطفتون خیلی کمکم کردین اگ کتابی میشناسین دراین مباحث باشه لطفامعرفی کنین منظورم مذهبیه

چجوری وباچه کارایی انرژی مثبت بگیریم

ببین عزیزم کار خوب کردن  اصلن سخت نیس و لازم نیس کار خارق العاده ای باشه 

درضمن خودداری از گناه  و شرکت نکردن در مجالس گناه مثل دورهمیهای غیبت کردن و ... و همچنین تشویق به دیگران به ترک گناه   اینا هم خودشون کار خوب بحساب میان 

2706