2733
2734
عنوان

آبله مرغان در ۳ ماهه اول بارداری

2118 بازدید | 10 پست

سلام به همگی

یکی از دوستان ۵روزی هست دونه های آبله مرغان روی صورت و بدنش بیرون اومده ولی از چند روز قبلتر علائمی شبیه آنفلوآنزا داشته مثه بدن درد،گلودرد... 

دکتر بهش گفته تا هفته ۱۲ و ۱۸ باید صبر کرد واسه غربالگری و سونوگرافی،هرچند همه ناهنجاریها مشخص نمیشه

میشه از تجربیاتتون بگید،واقعا برای جنین استرس دارن ودکترها هم بر اساس احتمال نظر میدن مثلا اینکه درصد کمی ممکنه ناهنجاری بوجود بیاد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایشون در هفته نهم هستن الان ،ولی احتمالا ویروس در هفته ۷ ام یا ۸ ام منتقل شده

نگران نباش

منم تو ماهای اول آبله زدم

الان پسرم داخل پنج ساله

ولی تموم آزمایش ها و سونوگرافی ها رو انجام دادم

آمینو سنتز هم دادم

نگران نباش منم تو ماهای اول آبله زدم الان پسرم داخل پنج ساله ولی تموم آزمایش ها و سونوگرافی ها رو ...

خدا را شکر که پسرتون سالمه،توی چند هفتگی بود واسه شما؟استرس نداشتید؟یعنی توی آمینوسنتز همه چیز مشخصه؟حتی شنوایی و بینایی؟

من شنیدم خدایی نکرده باعث عقب افتادگی جنین میشه

آره ما هم شنیدیم ولی دکترا نمی‌دونم چرا جدی نمیگیرن و میگن احتمالش هست که ناهنجاری رخ بده،کسی قطعی درمورد سقط نمیگه

خدا را شکر که پسرتون سالمه،توی چند هفتگی بود واسه شما؟استرس نداشتید؟یعنی توی آمینوسنتز همه چیز مشخصه ...

ممنون عزیزم

نه دیگه اون بینایی مشخص نیست

فکر کنم هفت هفته بودم که گرفتم

نه اصلا استرس نداشتم

ولی آمینو سنتز حتما انجام بده چون خیلی از مشکل ها مشخص میشه توکل کنه به خدا ان شاالله چیزی نمیشه

باور کنید خیلی واسشون سخته چطوری توکل کنند اگه خدایی نکرده اتفاقی بیفته ،دکتر بهشون گفته که خودش موردی داشته که بچه سالم بوده مورد دیگه ای بوده که چشماش مشکل داشتن،وقتی احتمالش هست حتی کم بنظرم خیلی ریسکه ،گناه داره اون بچه اگه خدایی نکرده با ناهنجاری بدنیا بیاد