2733
2739
عنوان

میمیناز ..........یادتون نره دوستام

5621 بازدید | 65 پست
...................سلام فردا میرم بیوپسی . خدارو شکر آروم و خوشحالم . خدایا ممنونم که به دلمون آرامش و قرار دادی . میدونم این آرامش رو به دعای دوستا و خواهرای نینی سایتی مدیونم . از همه تون ممنونم . و همچنان چشم امیدم تو این ماه مبارک به دعای دوستام برای شفای الهی است . عبادات همه تون قبول . خواهر کوچک تون مریم مقدم ( میمی ناز نینی سایتی )
خدایا ... خودت رو از من نگیر ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ازته دل برات آرزوی بهبودی وسلامتی میکنم...امیدوارم هممون یاد بگیریم که به مشکلاتمون بخندیم و اجازه ندیم یأس و نامیدی بهمون چیره بشه...

ما رو بی خبر نذار
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
الان این پست خوندم نمیدونم ناراحتی این دوستمون چیه اما ایشالا به حق جدسادات خانم فاطمه زهرا س شفای عاجل نصیب گردد.دختر26ماهه ام که ساداته صلوات بلده به همراهش 5تا فرستادم ایشالا نفسش حقه و شفاعاجل نصیب میگردد منتظرخبرسلامتی ات هستیم .
2706