2737
2739
عنوان

مادرهای سال 90

| مشاهده متن کامل بحث + 1294 بازدید | 76 پست
من ویتان سانستول همه را امتحان کردم خیلی جواب نگرفتم ولی روزهایی که بیرون میبرمش و خیلی جنب و جوش دارد غذا خوب میخورد
فرزندان شما فرزندان شما نیستند.شما میتوانید مهر خود را به انها بدهید،امانه اندیشه های خود را،زیرا که ان ها اندیشه های خودرا دارند.شما میتوانید تن انها را در خانه نگهدارید،اما نه روح شان را، که روح انها در خانه فرداستـ شمامیتوانیدبکوشید تا مانند انها باشید،اما مکوشید تا انها را مانند خود سازیدزیرا که زندگی واپس نمیرودودر بند دیروز نمی ماند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاسین من گوشت چرخ کرده- تخم مرغ- کباب- ماهی-سیب زمینی- گوجه- خیار- هندونه خیلی دوست داره
خدا گوید:توای زیباتر از خورشید زیبایم/توای والاترین مهمان دنیایم/شروع کن/یک قدم با تو/تمام گامهای مانده اش با من
2742
منم پسرم خیلی خوب غذا میخوره ولی این دختره ........
فرزندان شما فرزندان شما نیستند.شما میتوانید مهر خود را به انها بدهید،امانه اندیشه های خود را،زیرا که ان ها اندیشه های خودرا دارند.شما میتوانید تن انها را در خانه نگهدارید،اما نه روح شان را، که روح انها در خانه فرداستـ شمامیتوانیدبکوشید تا مانند انها باشید،اما مکوشید تا انها را مانند خود سازیدزیرا که زندگی واپس نمیرودودر بند دیروز نمی ماند
2738
بچه ها قطره آهنو همیشه به بچه هاتون دادین؟ تا حالا نشده کوتاهی کنین؟
خدا گوید:توای زیباتر از خورشید زیبایم/توای والاترین مهمان دنیایم/شروع کن/یک قدم با تو/تمام گامهای مانده اش با من
من گذاشتم از پوشک بگیرم بعد راستی کی بچه هاتونو از پوشک میگیرین؟ یا گرفتین؟
2706