2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بنجامین خیلی گیاه لوس و قهروییه، دستش بزنی برگاش می‌ریزه، سردش بشه برگاش می‌ریزه، گرمش بشه برگاش می‌ریزه، جاشو عوض کنی برگاش می‌ریزه، کلاً در قهر به سر می‌بره 😁😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
بعضيا قلمه هستن زود خشك ميشن ولي من بوته بزرك كرفتم 

حیف که خاموشی زدیم فردا عکس میگیرم میفرستم واستون زود خشک شد .حالا نمیدونم جاش چی بزارم که زیاد نیاز به مراقبت نداشته باشه من اهوازم جای گرم 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
اره واقعا مثل حسن يوسف هست

منم یه دونه نسبتاً بزرگ داشتم، سه بار برگاش ریخت، هی جوونه زد و هی ریخت، آخر خشک شد، انداختم رفت

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
حیف که خاموشی زدیم فردا عکس میگیرم میفرستم واستون زود خشک شد .حالا نمیدونم جاش چی بزارم که زیاد نیاز ...

بتوس يا كندمي يا يوكا  أينا نور كم وكياه بي عارن

منم یه دونه نسبتاً بزرگ داشتم، سه بار برگاش ریخت، هی جوونه زد و هی ریخت، آخر خشک شد، انداختم رفت

وقتی خشک بشه دیگع بی فایدس؟؟؟

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
2706