2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمکو حذف کن فعالیتتو بیشترکن سرکه سیب بخور گوشت قرمز اصلانخور سبزیجات و سالاد  و کنجد خام بخور لبنیات تاجاییکه میشه نخور سعی کن‌ورزش کنی تا عرق کنی حبوبات بدون نمک بخور از غذاهای فریزری یامونده پرهیزکن‌کنسرو و رب گوجه مطلقا نخور چیپس و سسو نوشابه رو ازخودت دور کن زرشک سیاهو اب زرشک کن گلپر خیلی مفیده ماهی خوبه بشرطیکه با روغن‌کنجدو خیلی کم روغن سرخ یا کبابی بشه  اینارو وقتی دکتر رفتم برای شوهرم تجویز کردالبته بستگی داره گرید چند کبد چرب باشی گرید دو بااینهمه پرهیز و ورزش و پی گیری ۶ماه طول کشید قرص ویتامین دی هم دکتر با یه سری قرصها تجویزکرد 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2728

من بخاطر رژیم غذای بد و ریتم خواب بدی که داشتم(+استرس) کبدم چرب شده بود انزیمام ۲ تا۳ برابر حالت نرمال شده بود(کبد زیاد خطرناک نیس و مثل کلیه نیس که با چند دهم تغییر اثرشو بزاره)

بعدشم لجن صفرا گرفتم  (کبد و صفرا خیلی بهم وابستن)

اوایل مواد گیاهی مصرف میکردم ولی صادقانه بگم به تریپم نمیخورد و بزور مصرف میکردم

پزشک برام لیورآید(ایرانیش میشه لیورگل)با ویتامین E نوشت 

اونم گیاهیه و ازداروخونه تهیه میشه...کپسول و قرصه

خیلی خوب بود...

۳.۴ روز از مصرف که گذشت گلاب بروت ادرارم تیره شد(معلوم بود داره یچیزایی دفع میکنه) 

۲۰ روز که گذشت تست دادم انزیما برگشته بود سر جاش

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
من بخاطر رژیم غذای بد و ریتم خواب بدی که داشتم(+استرس) کبدم چرب شده بود انزیمام ۲ تا۳ برابر حالت نرم ...

من سنو دادم چندماه پيش گفت گريد يک بعد چنماهش دوبار دکترم برام ازمايش نوشت انزيمامم خوب بود يعنی رفت شده ديگ سنو ندادم چون تصيميم ب بارداری دارم گفتم درمان کنم

خيلی محتاجم به دعاتون لطفا برام دعا کنيد ممنون ميشم
من بخاطر رژیم غذای بد و ریتم خواب بدی که داشتم(+استرس) کبدم چرب شده بود انزیمام ۲ تا۳ برابر حالت نرم ...

وووو یه نکته هم بگم تجربه شخصیمه و تو خانوادم دقت کردم(اکثرا چربی خون و کبدشون عیبناکه  )

ن که فکر کنی چون دانشجو پرستاریم الکی دارم دفاع میکنم ن

ولی

دارو گیاهی برای پیشگیری یا مراحل خفیف خییییییلی خوب جواب میده

ولی وقتی علامت دار میشه دیگه جای داروی شیمیاییه تا سریع برگردونت به رول عادی

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

عزیز دکتر ب منم لورگل 140 داد اینو بدون نسخه میتونی بگیری گیاهی ضرر نداره روزی سه بار بعد از غذا

ویتامین ای هم بخور

من سیاه دانه هم میخورم 

وقت ندارم ورزش کنم وگرنه ورزش خیلی تاثیر داره 

2738
نمکو حذف کن فعالیتتو بیشترکن سرکه سیب بخور گوشت قرمز اصلانخور سبزیجات و سالاد  و کنجد خام بخور ...

مرسی لطف کرديد من شنيدم عرق کاسنی و شاطره خوبه

مرسی لطف کرديد من شنيدم عرق کاسنی و شاطره خوبه

اره در طول درمان که اونارو انجام‌میدی اینم خوبه ولی به تنهایی نمیتونه حریف بشه غذا و ورزش و قرص خیلی مهمه اعصاب واسترسو کم‌خوابی ودیرنخوابیدن  خیلی چیزهارووباید رعایت کنی انشالله خوب میشی 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
اره در طول درمان که اونارو انجام‌میدی اینم خوبه ولی به تنهایی نمیتونه حریف بشه غذا و ورزش و قرص خیلی ...

من استرس دارم زياد شبام نميتونم بخوابم عکس ازمايشمو ميفرستم 

عزیزدلم من از ازمایش سردرنمیارم ولی انشالله دوستانیکه تخصصشو دارن بتونن  برای خوندن آزمایش راهنماییت کنن 

هرطور شده رو استرست کارکن‌چون برای درمان کبد خیلی مهمه 

عزیزدلم من از ازمایش سردرنمیارم ولی انشالله دوستانیکه تخصصشو دارن بتونن  برای خوندن آزمایش راهن ...

تو ازمايشم معلومه کبد چرب؟

تو ازمايشم معلومه کبد چرب؟

اگر ازمایش انزیم‌کبد داده باشی مشخص میشه الان تو ازکجافهمیدی کبد چرب داری؟ اسکن‌کبد کردی؟ 

2706