2752
2739
گداشتم عزیزم ممکنه بخاطر کیست باشه که اینماه بخاطر لتروزول خوردم

من هاله رو نمیبینم 

ولی لتروزول ربطی نداره منم مصرف کردم ولی بی بی ها منفی بودن 

دوماه پیش البته

خانوم علی آقا..👩‍❤️‍👨. مامان دوتا گل پسر آرمان، آریا👨‍👩‍👦‍👦
اره خوردن گرمی ممکنه برا بعضی خانوما خوب نباشه.... کلم بروکلی ، سیب، پیاز هم خوبه عزیزم

بروکلی با پیاز میخورم گلی جون.. سیبم همینطور. الان امروز هشتم پری هستم هنوز پاک نشدم لک دارم نمیدونم ی دوره ال دی مصرف کنم😐

هر بار این درو محکم ببند برو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بروکلی با پیاز میخورم گلی جون.. سیبم همینطور. الان امروز هشتم پری هستم هنوز پاک نشدم لک دارم نمیدونم ...

با ال دی ک ی ماهه از بین میره... منم خودم ال دی خوردم رفع شد

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
با ال دی ک ی ماهه از بین میره... منم خودم ال دی خوردم رفع شد

پس بخرم بخورم.. تا تنظیمم بشه پریودم.. از کی باید خورده بشه؟ عزیزم.. متفورمینم میخورم هر روز

هر بار این درو محکم ببند برو
2731
پس بخرم بخورم.. تا تنظیمم بشه پریودم.. از کی باید خورده بشه؟ عزیزم.. متفورمینم میخورم هر روز

با دکترت حرف بزن بعد عزیزم... ممکنه صلاح ندونه... دکتر من ک میگفت از روز سوم یا پنجم پریودت بخور

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
راهم دوره تو غربتم دسترسی بهش ندارم

صبر کن ادرس ی سایتی رو بهت بدم... عضو شو... از دکتر زنانشون بپرس بصورت شخصی

مرسی مهربون💕💟

اینه عزیزم

https://nobat.ir/q/QpOZk/

خیلی سایت خوبیه‌.‌‌..

هر نوع سوالی داشتی میتونی بپرسی چه عمومی چه زنان...

مرسی گلم میرم تو سایتش 😘💟

خواهش میکنم عزیزم❤❤

چجوری بپرسم سوالموگلی؟ تو سایتش

یه قسمت عضویت داره عزیزم... اول باید عضو شی بعد... ازت شماره تلفن همراه میگیره... یه کد میاد گوشیت... اون کدو وارد میکنی بعد عضو میشی 

بعدش تو اون لیست سوالات یه علامت + داره... اونو میزنی میتونی مطرح کنی سوالتو