2737
2739
عنوان

خیلی نامیدم

102 بازدید | 4 پست

یه سری اتفاقات تو زندگیم افتادم انقدر صبر کردمو صبر کردمو صبر کردم ک خستم بریدم... دوماه بود اقدام کردم برای بچه ماه پیش که چهار روز جلو انداختم و کلی گریه کردم تا صبحش که خدا نخاست حامله شم این ماهم میدونم حامله نیستم خدا دوسم نداره برای همه چی تو زندگی انقدر صبر کردم و سگ دوزدم ک وقتی بهش رسیدم ذوقم کور شده بود اینبارم مطمئنم پریود میشم و اخر سر برای حاملگی باید هی برم دوا و دکترو صبر کنمو صبر کنم....من دیگ اونقدر قوی نیستم زندگی امونمو بریده تو همه سالها کاش میشد دکمه توقف رو میزدم همه چی مایستاد همین لحظه.... حالم اصلا خوب نیست😔

2 ماه چیزی نیس که ان شاء الله دفعه بعد انقدم انرژی منفی نده به خودت

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم ان شاءالله درست میشه

درمان های طب اسلامی رو پیگیری کن حتما

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1