2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم ـنترس کرونایی ها که تو بخش زنان و زایمان نیستن روزهای عادی افراد دیگه رو راه نمیدادن اون بخش ها الا که این بیماری امده حساس ترم هستن ن اونجا خبری نیست راحت برو به نی نی ت فک کن 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
بيمارستانتو انتخاب كردي؟

عزیزم یه کاری میکنی لطفت ببیتی تکیر بارداری من پایین چت هام هست یا ن ؟ممنون میشم ج بدی 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
2740

عزیزه من اتاق زایمان خودش استریله پرستارا و دکترام خمه ماسک ودستکش دارن.اتفاقی نمیفته نگران نباش .اتفاقا یکی از امن ترین جاهاس گلم.الهی به سلامتی فارع شی و نی نی تو بغل کنی عزیزم👼🤗😍امیدت به خدا🙏💚

بداهه زندگی کن نقشه ها هیچ وقت کارسازنیست!
نه نیس

وای چیکار کنم درس شه هرکاری میکنم ثبت نمیشه شما خیلی ازیت شدین تا ثبت شد؟

طبیعی تامین اجتماعی

نگران نباش عزیزم اول اینک اتاق زایمان و بخش زنان کلا استیریله و اینک چون طبیعی داری زایمان میکنی زود برمیگردی خونه نگران نباش اصلا...تو بیمارستان بخشای حساس مثل کودک و زایمان و ....هرکسی رو راه نمیدن خیالت راحت

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤
2706