2737
2734
عنوان

سوال مهم لطفا راهنمایی کنید

344 بازدید | 12 پست
من یک بچه دوماه و نیمه دارم بعد از 42 دوروز از زایمان نزدیکی داشتم و کاندوم پاره شد البته هنوز اول کار بوئ و من چون ترسیدم قرص لووژنسترول خوردم. حدود یک هفته بعد پری شدم.که مقدارش خیلی بود و سابقه نداشت.
34روز بعد از اون یعنی روز 34سیکل یک لک اومئ فکر کردم پری اومده اما خبری نبود.
روز 37بی بی چک گداشتم منفی بود هنوز هم نشدم به نظرتون چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من فکر میکنم سیستم بدنت هنوز برنگشته سر جاش.نگران نباش.
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.
تا ماه ها بعد از زایمان طول میکشه بدن به شرایط عادی برگرده بخاطر تغییرات هورمونی
نگران نباش
پروردگارا : آرامش را همچون دانه های برف آرام و بی صدا بر سرزمین قلب کسانی که برایم عزیزند ببار
2738
اره عزیزم.شیر دادن خیلی تاثیر داره.

ولی در کل باید خیلی مواظب باشی.چون خاله من بعد از زایمان تا چند ماه پری نشد.همون یه ماهی هم که شد دوباره نینی دار شد.
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.
سلام مامانای مهربون
بیاید تو این تاپیک و از تجربیاتتون در بارۀ بچۀ صفر تا یک ساله تون بگییییییید

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=505728&PostID=19633160#19633160
فرشته کوچک من در مرداد 92 دل از بهشت خدا کند و پاشو روی زمین گذاشت
منم فکر می کنم استرس نداشته باش، بعد زایمان شرایط هورمونی بدن به هم می ریزه، تازه قرص هم که خوردی، طول می کشه شرایطت به حالت طبیعی برگرده
من فکر نمی کنم که کسی که باردار شده باشه، بتونه یک هفته بعدش خون ریزی داشته باشه اونم شدید.
به هر حال، با دکترت یه مشورتم بکنی بد نیست.
فرشته کوچک من در مرداد 92 دل از بهشت خدا کند و پاشو روی زمین گذاشت