2733
2734

کجایین؟

خوشحالم اسمتونو دیدم

پس فعالین هنوز خداروشکر❤😘😘دوستتون دارم

کجایین عزیزان دل؟؟؟

هروقت تاپیکو دیدین بیاین و حدس بزنین من کی هستم😋

یک دختر بختیاری بسیار مهربان و خیرخواه هستم😊🌼ازخدا میخوام بحق حضرت عباسش،غم توی دل کسی نباشه و همه دلشون شاد باشه🤲🌼💚

بچه ها هرکی این دوعزیزرو دید بش بگه پروانه صداتون زد

ما سالهای پیش اینجا بودیم و کلی خوش بودیم دورهم

به همراه چند عزیزدیگه که اونا نیستن الان

یک دختر بختیاری بسیار مهربان و خیرخواه هستم😊🌼ازخدا میخوام بحق حضرت عباسش،غم توی دل کسی نباشه و همه دلشون شاد باشه🤲🌼💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@خیال   @نوتلاnutella    

مرسی عزیزم

جدیدا نیومدن سایت؟؟؟

2731
نوتلا زیاد دیدم ولی خیال خیلی کم  

به نوتلا بگو پروانه دنبالت گشت

بگو پروانه و خیال و شکلات عسلی و تیارا و خیلیای دیگه که گروه بودیم

میترسم منو یادش نیاد😊😘مرسی دوستم

خیال هم که عزیزمه

کاش ببینمشون

2740
@شکلات،عسلی   @تیارا    

مرسی عزیزم

راستش کاربریشون یادمه ولی عوض کردن اسماشونو انگار

چون کاربری خودمم پروانه بود،نی نی یار ترکوندش 

دست گلت درد نکنه😘❤

مرسی عزیزم راستش کاربریشون یادمه ولی عوض کردن اسماشونو انگار چون کاربری خودمم پروانه بود،نی نی یار ...

💓💓💓💓💓💓🌹

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 
عزیزم من اون نوتلا نیستم متاسفانه امیدوارم شما دوستتون رو پبدا کنید

مرسی گلم❤انشالله

سلااااااااام پروانه جوووووونم😘😘😍

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
سلااااااااام پروانه جوووووونم😘😘😍

به به سلام عشق خودم❤🤗آجی نازم

بسیارخوشحالم دیدمت🤗