2733
2739

بچه دومم رو باردار بودم هفته پیش رفتم سونو دکتر گف متاسفانه قلب بچت تشکیل نشده بهم قرص سایتوتک رو تجویز کرد بعد مصرفش بچه نازمو از دست دادم ولی بعدیش اینجاس که هنو از دیروز هیچ لخته ای دفع نکردم و بدنم هم کلا درد میکنه کسی میدونه چیکار کنم این لخته ها تو خونه دفع بشن دیگه کلا از بیمارستان متنفر شدم حالا هم که این موضوع لعنتی کرونا هس نمیخوام برم کمک میخوام ازتون😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭خدایا چرا اینطوری شد اخه این بچه امید من به زندگی بود 

تیکر تولد تک دختر نازمه 😍😍😍😍مامانی فدات بشه😘😘😘❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تجربه ای ندارم

فقط خیلی ناراحت شدم

امیدوارم به زودی دوباره باردار بشی و به سلامت به دنیا بیاد

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2728
2740
ایشالا بعدی.ولی معمولا تا اخر هفته ده صبرمیکنن.بعضی جنین ها دیرتشکیل میشه

نمیدونم لعنتی چرا بهم گف باید سقط شه😔😔😔

عزیزم تجربه ای ندارم فقط خیلی ناراحت شدم امیدوارم به زودی دوباره باردار بشی و به سلامت به دنیا بیا ...

ممنونم....الان خیلی داغونم شوهرمم هی منو سرزنش میکنه که حتما تو تغذیت درس نبوده

نمیدونم لعنتی چرا بهم گف باید سقط شه😔😔😔

حالاخودتو ناراحت نکن وقتی دفع شد دوباره اقدام کن.اول بارداریت بوده.

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹

جنين سقط شد ؟اگه سقط شده وخونريزيت مثل پريودي هست بقايا نمونده همه اش اومده و بعد چند روز بايد پاك بشي واگه لخته بياد و خونريزيت زياد باشه بايد بري سونو

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706