2737
2734

صمیمی هستم 

مشکلی نداشتیم تا حالا

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بنظر من زیادش خوب نیس تجربه ثابتت کرده

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من صمیمی هستم ولی حریمارو نگه میدارم.نمیزارم جوری باشه ک تو زندگیم ب خودشون حق دخالت بدن.

یِک "تو"،تَمامِ عُمر مَرا بَس اَست..!❤💍👑اگه خدارو میپرستین کمتر لایک کنین دیوونه شدم😒
2731

بستگی داره اونا چطور باشن اگه مهربون باشن ماهم مهربونیم اما اگه غیر این باشه دوری و دوستی

البته خانواده نامزدم خیلی خوبن مهربونن احساس صمیمیت دارن باهم ولی من فقط با مادرشوهرم صمیمیم

2738

خونواده شوهر من خیلی گرم و صمیمی هستن وقتی میبیننت انگار صدساله میشناسنت اگر یشینی اونجا خیلی باهاشون حرف نزنی بهشون برمیخوره فکر میکنن خودتو میگیری

من در حد تعادل باهاشون خوبم و صمیمی اما اجازه نمیدم بیش از حد باهام احساس نزدیکی کنن ک به خودشون اجازه فوضولی بدن

درحدی که اونروزی که پیششونی خوش بگذره و سوتفاهم نشه برا کسی صمیمی باش و خوش بگذرون زیاد سخت نگیز خود واقعیت باش

ببین خانواده شوهر نه دوستن،نه فامیل فقط ی سری ادم غریبه‌ن ک باید باهاشون مدارا کنی فقط بگذرههههه

اره حس میکنم نباید صمیمی شد . چون ادم ک صمیمی شه (همه نه ها بعضیا) برداشت بد میکنن میخوان سواری بگیرن . بلانسبت همه ❤

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤
وای چادر شوما به مادرشوهرتون چه مربوط

به گفته خودش چادر گذاشتم.الان3سالی میشه که به خاست همسرم و خودم برداشتم.که الان یک سالی حسابی همش میخاد حالمون رو بگیره و به شوهرم ازم بد میگه که از چشم شوهرم بیوفتم.دوست داره خیلی محجبه باشم.حرف باید حرف خودش باشه.بخاطر همون باهامون لج افتاده

من عاشقتم تا ابد/دور شود چشم بد/از تو و دنیای منو تو.
2706