2733
2739

تاحالا شنیدین کسی باوجود وازکتومی شوهرش بازهم ناخواسته حامله بشه

دکتر ب ما گفت روش ۱۰۰در۱۰۰ هست و خیالتون راحت.شماها اصلا موردی نشنیدین

قبلا پرسیدم و تاپیک زدم بعضیا ب دروغ میگن اره اشوب ب دلم انداختن😔

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

امشب مادرشوهرم گفت مستاجرشون اومده گفته میخام تخلیه کنم خونه رو بریم خونه مامانم چون حامله شده باوجود دستگاه جلوگیریiud 😔😔

دخترعموی شوهرمم باقرص الان ۳ماهشه

همکار سابقم ۳تا بچه باجلوگیری طبیعی اورده😕

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هیچ روشی 100% نیست ممکنه گره باز بشه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2731
نشنیدم مگه آقات میخواد انجام‌بده؟

انجام داده ۶ماه پیش

هیچ روشی 100% نیست ممکنه گره باز بشه

گره ای نبود قطع کرد و بهمون نشون داد حتی

2738
شوهری ک اینکارو بکنه بذارش روی سرت

عزیزم اگر قدمی همکاری میکرد و مثل خیلیا باهام راه میومد هیچوقت مجبور نبود اینکارو کنه😥

گره ای نبود قطع کرد و بهمون نشون داد حتی

😳😳😑😳برای اقایون جوان قطع نمیکنن گره میزنن

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

یکی از آشناهای ما انجام داده 

الان حدود ۱۲ ساله و مشکلی نداره 

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪

راستش من یکی رو دیدم !!باردار شده بود با وجود عمل شوهرش!حتما احتمال داره که میگن بعد عمل تا چند هفته نباید روش جلوگیری قطع کنی تا از اسپرم بدی

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2706