2733
2734

کافی نیست دوست داره علنا کاری کنم تو کلاس تو جمع والا بی توجهم نبودم بهش اونقدر ولی اون ی توجه خاص میخواد 

یعنی میخواد خودش به باقی پسرا اثبات کنه

این پسر هنوز بچه است هیچی نمیفهمه

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کمبود چی اخه ؟ دختر هست بهش توجه کنه

بعضیا کلا مشگل دارن هرچقد توجه کنی بازم یه چیزی دیگه میخان بنظرم با هرکسی ب اندازه لیاقت و جنبش دوس داشته باش عشق زیادی و محبت های میکنه بخدا

بهش بگو دوستت دارم لزومی نداره همه ملت خبر دار بشن  وجار بزنم یه جوری رفتار می‌کنه  انگار چند نفر رو تو کراش گذاشتن این تونسته مخ اتو بزنه الان باید تو بلندگو اعلام کنی که دوستش داری بگو من دوست دارم و نمیگم

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2738

اصلا زیر بار نرو و خودتو سبک نکن شاید یکی دیگه واقعا دوستت داره و  بخواد بیاد خاستگاریت ، شاید کسی زیر نڟر داشته باشدت برای زندگی نه تفریح   

نه فقط همکلاسی ممکنه تو کلاس های دیگه  دانشجویان دیگه ای هم باشن که  نظرشونو جلب کرده باشی 

کسی هم نباشه خودتو سبک نکن  ، هیچ کس به چشم عاشقی و دوست داشتن نگاش نمیکنه   تو این دوره زمونه میگن دختره داره واسش دون میپاشه ، میفهمی؟ 

سنی که ن والا دلیل این مسله رو درک نمیکنم شایدم کار من اشتباس یعنی به علاقه شک داره

خب چ لزومی داره به همه بگی مگه اینهمه آدم عاشق نمیشن...

چرا عشقتون روابطه تون بقیه بفهمن

اصلا زیر بار نرو و خودتو سبک نکن شاید یکی دیگه واقعا دوستت داره و  بخواد بیاد خاستگاریت ، شاید ...

با ایشون موافقم

بهش بگو دوستت دارم لزومی نداره همه ملت خبر دار بشن  وجار بزنم یه جوری رفتار می‌کنه  انگار ...

اره اینم هست که باقی پسرا  بخوان اما من که نمیخوام بعد اصلا درک نمیکنم والا توجه کمی هک که داشتم به این بوده هدفش چیه بنظرت 

اره اینم هست که باقی پسرا  بخوان اما من که نمیخوام بعد اصلا درک نمیکنم والا توجه کمی هک که داشت ...

نگو خیلی محکم وایستا بگو دوستت دارم ولی خوشم نمیاد از این حرکت اگه دعوا راه انداخت حتما آدم شکاکیه که اصلا بدردت نیمخوره

بعضیا کلا مشگل دارن هرچقد توجه کنی بازم یه چیزی دیگه میخان بنظرم با هرکسی ب اندازه لیاقت و جنبش دوس ...

من اونقدرام تو جمع بهش توجه نکردمولی همون حس میکنم کارای دخترای دیگه هارش کرده

2706